Prijava

Ja ga licno mnogo gotivim, ali nikad nisam bio siguran da je stvarno nas. Kao i za Dangubu. Je l' ima neko sigurne infornacije za neke igrace da su bili cigani/groblje a da su igrali u suprotnom taboru u zadnji 15-20 sezona? Naravno, ovi bitniji igraci.

Pa Dangubić je grobar (bio), družio se s Bogdanovićem dosta dok je bio u Megi, bili su i gosti kod Vujoševića na moru

Za Vuka Radivojevića se priča da ima istetoviran grb Partizana

Uff Vuk Radivojevic grobar mi je nekako bas cudno.. negde sam nacuo da je Milojevic bio nas, mada mi ne deluje realno?

па то би било баш иронично

Poprilicno... isto kao i Novica Velickovic da je bio clan neke navijacke grupe sa severa

Za vuka nije tacno, i cale mu je ciganstura opasna bukvalno ciganski bombas

A znas li nesto za ove druge?

Novica je bio ciganj.

Оџо званично.

каква постава испод коша, ломљење обруча у најаови.

Bićemo premoćni ove sezone

2.16 висина 135+ кила ој животе горостаса

Zaista briljantna cenatarska linija, imamo Odža koji je bio u FMP1, tu je nedokazani omladinac kojeg doslovno niko nije hteo (bukvalno su njegovi roditelji jebali majku Čoviću svojevremeno onda ti je sve jasno) i Cirbes koji ne da nije bleda senka bivšeg igrača nego je bukvalno gori od Obrada Tomića koji izlazi iz povrede.

Daj neko onaj klip gde su na utakmici Evrolige musavi navijali zvezdo daj gol, hahahahaha, čisto kao dokaz koliko znaju o košarci. Svu trojicu jedna solidna četvorka ima da razbaca okolo kao čunjeve.

Vraćate iz penzije Đuru Ostojića jel?

Лесор у Уникаху, нама 350к.
Тако кажу бар

Otkupna klauzula 250k, čovke legenda ga proda za 350k, genije

I na ristića smo imali prava kako čovke legenda kaže dakle to je džabe i još nam arizona plaća pola miliona i sad da prodamo ovog bilija i da na njemu zaradimo jedno milion i taman eto para gomila

Немој Билија да дираш, па ко ће да баца лопту под кош овим зверинама које су нас појачале...

Pominje se Simon kapiten :)