Prijava

povoda nema, zelim nesto da poklonim curi jer me trpi ovakoga a nzm sta. vi znate sta ste poklanjali i sta je dobro prihvaceno pa ako ima neko neki dobar predlog hvala unapred

Ti je bolje poznajes, zar ne? Bud orginalan.

brate kupi kosmo pa imaš ona govna tipa...in pokloni i out pokloni...odakle mi znamo ahahah

Napravi joj profil na vukajliji ako ga nema.

Pokloni joj sebe malo normalnog... A i nekog plišanog konja, međeda ili slično.... Uglavnom, makar jedan romantičan dan joj pokloni...

pufnice cura svira violinu i streber je, sta da joj kupim gudalo i digitron? :D
mislio sam na neke univerzalne poklone a da nisu skupi, svi muskarci imaju isti problem pa ce verovatno jos nekom tema koristiti...

NE KUPUJ univerzalne poklone. To je najbolji savet koji ti mogu dat.
Nije ni ona valjda univerzalna??

jel znaš one suvenire figurice sa nesrazmerno velikim penisima? e pa kupi cveće!

kupi joj najjeftiniji laptop,

NE KUPUJ univerzalne poklone. To je najbolj savet koj t mogu dat.

може гудало, ал' да је оригинал made in China....

Nahranila bih ga cvecem kad bi mi doneo.

još nisam video devojku koja ne voli cveće kao poklon...voliš i ti pufno ali se tu nešto emčiš što bi rekli mi Vranjanci.

Budi feget, napisi joj pjesmu. To je palilo u proslom vjeku, sto ne i sad.

Ja volim cvece, ali da gledam i mirisem. A ne da ga neko ubere pa da mi umre za dva dana. Ne nalazim satisfakciju u tome. l bacanje je novca. Prejadni su mi oni koji kupe soma ruza, pa uvene za par dana. Bezi...

Budi feget, napisi joj pjesmu. To je palilo u proslom vjeku, sto ne i sad.

Pali i sad... I te kako, samo treba da bude posebna

Budi feget, napisi joj pjesmu. To je palilo u proslom vjeku, sto ne i sad.

Ja dobih jednom pesmu, totalno klinacku kao da ju je najveci balavac pisao i raspilavih se potpuno. Ali kurac od pesme ako to ne oseca, ako pise gluposti prezvakane.

Pali i sad... I te kako, samo treba da bude posebna

Не саламу, песму...

pufnice cura svira violinu i streber je, sta da joj kupim gudalo i digitron? :D
mislio sam na neke univerzalne poklone a da nisu skupi, svi muskarci imaju isti problem pa ce verovatno jos nekom tema koristiti...

Жице за виолину? :)
Можда звучи смешно, али ја највише волим кад ми неко купи жице за гитару. Нажалост, никад ми нико није поклонио жице за гитару. :/ Тако да... Ако неко икад пожели нешто да ми поклони, ове користим најчешће:

http://www.melchert.se/pf-music/d%27addario.jpg

Шта знам... Ти је најбоље знаш. Не мораш ни да будеш оригиналан. Купи јој нешто што ће да је обрадује. :)

Не озбиљно, купи јој микроталасну и донеси јој кући, прикључи и кажи: "Ш'а гле'аш, неће сендвич сам да се спреми!"