Prijava

Ja sam devojci pravio punjene lignje....teško cimanje ....popizdeo sam dok sam ih čistio i napunio.....uzmeš i vince....to je to

Ja sam to vec priznala, eno mi na profilu, provalio me GM.

e ovako!

tvoja je devojka, znas valjda sta voli, sta ne voli! skontaj sta je cini srecnom, razmisli pred kojim se izlozima zaustavljla, sta ti je pricala da je videla a da bi htela da ima.

daklem, ono sto moes da uradis je da joj kupis gomilu nekih sitnica: mindjuse, ogrlica, donji ves, carape, novcanicic za sitninu, sjaj za usne, mirisljave svece, vibrator (imas u lilly-ju durexove vibratore po veoma povoljnoj ceni), play-o (to je onaj lubrikant za pojacavanje orgazma kod devojaka), i sl. kupis tako 4-5 sitnica i svaku pojedinacno uvijes. onda, pronadjes u nekoj knjizari ili radnji sa sitnicama za kucu neku lepu kutiju (one kartonske, sarene, raznih oblika imas i boja) i sve to stavis u tu kutiju i napunis bombonama, onim mini cokoladicama, laticama ruza, srcima od papira (u boji). i sve to lepo upakujes u neki papir i stavis ogromnu masnu, i zadenes cestitku u kojoj ces joj iskreno, iz srca, bez foliranja, napisati sta osecas prema njoj... eto...

Svaka cast za defku, savrseno.

А ово?

http://2.bp.blogspot.com/_JeFvJtXhBaw/SMgQqD6zt8I/AAAAAAAAL0w/fZhp_95xlfo/s400/info-strap-on-2.jpg

Да уведете нову димензију у љубавне односе? :))

Шалим се. Ово за кување је кул. Жене луче влагу на мушкарце који добро кувају.
А и обрнуто, наравно.

Kuvaj care!!! za to ti ne treba neka velika lova....

hm kuvanje, studira 250 km daleko od mene, ja jaja ne znam da isprzim, jedva stignemo da se kresnemo kad dodje.

ako si sve ovo već uradio sledeći korak je da to ženiš...lock.

ja bi jos malo da zivim dok se ne zarobim, a i treba skole da pozavrsavamo... :)

pa imam 2-3 hiljade, nije neki povod da bih pukao vise para....

sto kaze dzimi cvece je govno, i to sam joj poklonio. ne ceo buket jedan cvet.

a i moji se bave proizvodnjom cveca, tako da cvece otpada

play-o (to je onaj lubrikant za pojacavanje orgazma kod devojaka)

Ајде, бре...
Који мушкарац купује специјалне лубриканте да би му жена доживела оргазам?
Ако је дотле дошло, онда јебага. :)

da, cvece je govno, a cvece u saksiji se ne poklanja... (neka fora, neko sujeverje, zemlja se ne poklanja, pu pu pu, pomeri se s mesta...)

Zasto ne lisice? To je hot.

Е, да, лисице су кул. :)

DVA para su ti potrebna.

Ma daj neku malu krznatu životinju, mače ili štene, eventualno zeca. Ako već živi daleko, ne moraš da imaš bilo kakvu ulogu u brizi o životinji, i miran si.

moze i lisice...

dzimi, nema pobogu to veze bre! mozes da budes najbolji ljubavnik na svetu, ali ovakve stvari mogu da spice up things... msm, ono, kao... pobogu, ne moram valjda ja da ti objasnjavam! :)

a neka knjiga? ne tipa 'kako da joj ga zbičim večeras' niti neka ljigavština...proceni šta ona voli! i naravno CVET!

da, cvece je govno,

Зашто?

Царе, узми јој нешто ти, или направи. Ако већ хоћеш нешто од срца, нек то буде твоје, па макар то било и чоколада.

E, a bas je fora sto je streber da joj uzmes lisice. Ko zna sta se krije. Ako si u Bgu uzmi na Zelenjaku, tamo kod okretnice 56, ne znam ime, ne idi u Srecne ljude jer su shit.

e neko pomenu sexy rublje. otkud ja znam dal ce njoj to lepo da stoji :D mnogo se tripujem i kad sebi kupujem kamoli za nekog drugog.

lemaja skidam kapu. mada ima stvarno dobrih saveta ovo je najjaci. jos da nateram neku drugaricu da krene da mi pomogne u izboru.

e samo me jedno kopka, ovo oko vibratora :) razmisljao sam ja o tome, posebno posto se slabo vidjamo a i daleko je pa mislim da je to odlican poklon. samo se bojim da ne nadje srecu u vibratoru, da joj se ne svidi mnogo :) ne znam dovoljno o tome, cuo sam da se cure drndaju sa vibratorima po ceo dan i da posle gube osecaj, i da ide dotle da je nista ne moze zadovoljiti kao vibrator? pa ne znam koliko je to pametno.

dzimi odlican predlog ali trazimo poklon za nju a ne za mene ;)

mozes da budes najbolji ljubavnik na svetu, ali ovakve stvari mogu da spice up things... msm, ono, kao... pobogu, ne moram valjda ja da ti objasnjavam! :)

Ма, капирам, али то је некако гејска ствар да спајсујеш д тхингс ап. :)) Мада, опет - 100 људи 100 ћуди.

Е, мачке су кул.
Нарочито мачићи. После поружне и постану хејтери.

mnogo se tripujem i kad sebi kupujem kamoli za nekog drugog.

Шта бре кад купујеш? :))