Prijava

Jao Gospode. Morala bi da ga koristi tri puta dnevno, cesto kao pranje zubica. lli da si ekstremno los. Ne tripuj se. Lemajin je kjut skroz.

dzimi odlican predlog ali trazimo poklon za nju a ne za mene ;)

Па, за њу, за њу! :) Она ће да га нашрафи. :))

razmisljao sam ja o tome, posebno posto se slabo vidjamo a i daleko je pa mislim da je to odlican poklon. samo se bojim da ne nadje srecu u vibratoru, da joj se ne svidi mnogo :)

Битно је да буде мањи од твог пимпека у ерекцији. Све остало нема везе.

Zasto mora manj? Ne trpuj.

janpi, imaces pvt od mene za koji minut :)))) inace, ovako kad kupis gomilu nekih sitnica i sve tako uvijes sa sve bombonicama i sranjima, ljudi se generalno na to oduseve jer im tako pokazes da si se iscimao i da ti je stalo.

a cvece je govno, jer je lepo par dana a onda imas cvetni les u kuci koji pocne da smrdi na kraju ga bacis. cvece je ok kao propratni detalj... osim naravno ako ti devojka zivi na romanima mir-jam, onda joj svakako kupi cvece....

Да се не навикне. :))

Zasto mora manj? Ne trpuj.

Не трпујем. Мора мањи. Ово што каже Пеки.

a cvece je govno, jer je lepo par dana a onda imas cvetni les u kuci koji pocne da smrdi na kraju ga bacis. cvece je ok kao propratni detalj... osim naravno ako ti devojka zivi na romanima mir-jam, onda joj svakako kupi cvece....

Ово мудро збори Лемајићка.

Ма, капирам, али то је некако гејска ствар да спајсујеш д тхингс ап. :))

auuuu... zao mi je tvoje devojke,... iskreno... to skroz nije okej sa tvoje strane... zivotinjo sebicna! :)

Odakle vama dvojici takvo saznanje da b se neka navikla? Kao da devojke vode ljubav sa kurcem, a ne sa muskarcem.
Dzimi, Lemajiceva.

a cvece je govno, jer je lepo par dana a onda imas cvetni les

Многе чувају, пресовано или осушено. Том логиком не треба ни вечера, јер се поједе, вино јер се попије :Ѕ Или сам ја просто архаичан.

@pufnice nesigurnost!!! :)

Па ако не воде са курцем, шта ће им вибратор? :)

To nije vodjenje ljubavi zaboga. Nijedna ne bi zamenila plastiku za muskarca.

osim naravno ako ti devojka zivi na romanima mir-jam, onda joj svakako kupi cvece....

То је фолирање тешко, а и банална генерализација. Разочара ме Лемаја због таквог става :(

Borko, mozda je i ona decak kao ja. Jebaga.

peki d dzem gledao sam sex i grad kad se ona mala bangava otkida od zivota 5h dnevno sa vibratorom i nece da izadje iz kuce, sta znam nisam imao kontakta sa vibratorima dosad :)

znaci zlocesta toplo preporucujes vibrator i garantujes da nece zaseniti moj seksualni ucinak? mislim nisam ni ja los a i zadovoljavajuce sam obdaren ali to je ozbiljna stvar, nije za zaebanciju :D

Odakle vama dvojici takvo saznanje da b se neka navikla? Kao da devojke vode ljubav sa kurcem, a ne sa muskarcem.

Воде љубав са мушкарцем, али је величина вибратора битна, јбт.
Нисам лекар, боље ће ти неки гинеколог објаснити, али вагина има тенденцију да се шири. Ако је она ''разрађује'' превеликим вибратором, после мушкарца неће ни да осети. Може колико хоће да ''води љубав'' с тобом, али од оргазма неће бити ни ''о''. Потребан је и физички стимуланс и мушкарцу и жени. Да није, људи би се јебали без додира. Тако да - не филозофирај.

Многе чувају, пресовано или осушено.

Борко, искрено, нема ништа ружније од сасушеног цвећа. :/

Шта год. Ок је да нека не воли цвеће, али такав став :Ѕ

Мада и најокорелије се пријатано изненаде, мада прикривају, или свесно то гуше.

Борко, искрено, нема ништа ружније од сасушеног цвећа. :/

Има истине, али неке везују успомене за то. Мада има и јако лепих примера, видео сам код једне ружу у књизи... Без речи сам био.