Prijava

Najverovatnije.Ako neko ne izadje sa podesnijim predlogom.

Ja cu ipak dam glas za Adu :)

A da se skupite negde kod centra sa bajsevima, predjete tako most sa loptama u ruksacima, imate piknik na keju negde, odete u Taurunum, ima do jaja teren za basket i fudbal na male golice u bloku na cosku Karadjordjevog trga i Trga JA, (ili kako se vec sad zove, bio je JNA, pa JA), onda u Pinki na zenba i posle tusa imate bilijar za cilaut?
Ja cu da mislim na vas... :)

Vidi ovog nostalgicara :)

Taurunum predlog se odbija. :) Neutralan kraj kao Ada je uvek najbolje rešenje.
Nego vidimo da je Gospod uslišio naše molitve za lepše vreme (uglavnom moje,pošto sam ja pravoslavac level 4) tako da ako ostane ovako do vikenda,mogli bi da ove planove pretočimo u realnost.
Ajde sad potvrdite ovde svoje prisustvo za vikend na Adi.

E, jebiga.... moj krosklasing u katolicizam, sa primesama ateizma, ruši tvoju auru...
Molimo se Velikom duhu Manituu za lepo vreme i odigraćemo jedan antikišni ples. :) Agiliti 8 ce nam pomoći, ali moja harizma 4 će otežati predstavu.
U svakom slučaju računajte na I....

И ја сам за Аду. Мени овај викенд одговара, али од десетог до седамнаестог нисам у БГ, па се надам да ће тад да пада киша. :П

Subota ,14 h, kod stounhendža. OK?
EDIT
Štiklirani :
Gvozdenović
Surovi
mali prst
Obeliks
Džimi strana
piro
wojtek

Okilidokili...
PS: Sam ja idalje pozvan?

A ja se ponadao da si zaboravio na ovo . :))
Štikliran si.Hm,biće ovo fin basket izgleda.

E, samo se ti nadaj... :D :D
Nisi ti mene i Surovog video dok uzmemo loptu u ruke....

Cenim da nam treba jos jedna ekipa, da bi mogli malo i da odmorimo.
Ali vec se radujem. :)

Коме шаљем број моба да ме исцима ако дође до изненадних промена плана у последњем тренутку?

Šabanu. Šalim se,pusti mi pvt sa brojem.

Eee...? A jel će biti lepo vreme? Mene ova kiša sinoć malko pomutila?
Jel idemo i ako bidne oblačno i slično?

cirlidersice, navijaci i ostala smetala na i oko terena su pozeljna da bi mali prst imao drustvo dok posmatra atlete kako se bave sportom.

Što se vremenskih prilika tiče smatram da je ok sve bez padavina i nekih bezobrazno niskih temperatura.U svakom slučaju sutra uveče ćemo još jednom sagledati meteorološku situaciju.
Samooštro,svako je slobodan da se pojavi. :)