Prijava

Ali SAMO da se pojavi! Buahahahaha!!!
:)

А је л' почетак мора у два да буде? Може три - пола четири?

Pa ti malko kasni... nije strašno.... :D

Jimmy samo budi u kontaktu sa Gvozdenom da te sprovede, a mi cemo da se nadjemo u 14h. Racunamo na tebe, nemoj da izdas! :)

Нећу да издам сигурно, него треба да водим жену код чика зубе, па ћу вероватно мало да окасним. Мени с Коњарника до Аде треба једно пола сата, значи ако завршим с тим у пола три, тамо сам у три.

It's a date! :)))

Just don't tell your wife that you have a date with Obelix! :D:D

Za sutra je najavljena kiša na svim prognozama.Možemo da se nadamo da greše ili da ćemo uhvatiti suv period.U svakom slučaju sve dogovoreno i dalje važi.
Osobe prijavljene mogu da me kontaktiraju,imaju moj broj,Džimiju sam dao,piro neka pita Surovog za broj. Znači ako ujutro primetimo (ili neko primeti) nepovoljne metereološke uslove,kontaktirajte me pa ćemo da vidimo šta i kako.

Киша већ лије.

Da,i ovde kod mene,na krajnjem jugu Vojvodine kiša lije kao iz kabla.
Drugim rečima od Gospoda svih vrsta smo dobili jedan masan kurac u anus.(čmar)
Jbg,ipak ću vam ujutro poslati otkazujuće poruke (osim u slučaju čuda) pa već polako planirajte ovo za sledeći vikend u isto vreme na istom mestu.

Alo, bre, pa imamo i mi život!!
Ko kaže da ćemo biti slobodni i ovog vikenda? Imamo mi razne važne stvari da radimo, kao naprimer...... ovaj....
Beše u 14h na Adi, a?

E i ja bih hteo na neki basket samo ne znam da li cu stici zbog obaveza na Adu u 2h.Jel plan nije promenjen?

Treba mi potvrda!! Da li isto važi za sutra, ako bude bilo lepo vreme?

Ajde da probamo jednu ekspresnu organizaciju...
Sutra u 14h kod stounhendza. Ko je zainteresovan za basket na +20ak stepeni? :))

ahahahahahaha ja ako dodjem ima da se ubijem od smeha kad vas vidim aaxxaxaxaxaxaxaxaxax

vidim vise niko nece da ide

Јебем га, кад тек сад ово видим. Ај следећи викенд, али сигурно?

meni niko nije nista javljao,juce pobegose,alo bre,ko nosi loptu?

Ja sledeći vikend planiram da bežim iz BG-a.
Mada bi se trebao vratiti u nedelju. Jbg, bez da znamo ko će ići glupo je da predlažemo datume.
Ajd pravim spisak zainteresovanih, pa ćemo da lupimo neki datum, a ako bude dobro, ponavljaćemo više puta, pa nije bitno da li neko može sledeće nedelje ili kasnije, već ko uopšte želi. Samo se prijavljujte, a ja ću dodavati na spisak.

Piro
Obelix