Ko poslednji pobednik 83 /spam u nazivu prevelik/

  1. forget me not, što ne spavaš? :)

  2. Hotuje sa mnom :))

  3. lolololo, uz Momu Bajgića :)

  4. i ja ga slušam, nervira me malo sto svi kao on je sranje, pa kao čolić je jadnik i to, i ti neki naši muzičaru... a stvarno može da se nađe kul sstvari a ne ono windows čejndž :)))

  5. Ma, Bataljaga je jedan veliki šmeker, pazi šta ti kažem, a ti što ga pljuju, mogu da mu pljunu pod prozor. Naročito su do jaja starije stvari, dok se razbiVao od droge :)))

  6. dobri su mu oni vozovi i to, ima do jaja glas i nadr mu je bila ona plava gitara od pre :)

  7. Uteram ti koBajagi

  8. Tulumbac

    JA BAJAGIM!

    Ahahahahaha, win :))

  9. Eeeee, al' ste se razbežali... :)

  10. Sve to Neo Srbi otišli po slavama :D

  11. LOL, ili linkuj kako valja da pročitam, ili definiši, opet da pročitam! :))
    Ja sam se već vratila, a ovde vidim puuuustoš... :)

  12. Evo je Jacka sve to Neo Srbi http://vukajlija.com/neo-srbi/256015#comment_766014 lolololo Ma de pustoš eve mene :D

  13. dodajte u naslov i keva mu se kupa gola

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.