Prijava

Фазон је што је прича рециклирана милионити пут.

Slažem se da je prežvakano. Al' meni to nekako nikad ne dosadi.

edit

Igra Mount&blade mi je omiljena. Srednji vijek, krljanje, taktiziranje, urote, svega ima.

E ovo je moj žanr. Čim sredim ovu moju kobilu, to ću da skinem.

Ja igram Prince of Persia: The Sands of Time, na kompu.

ovaj novi forgoten sends je odličan... manje više igra za debile ali je grafika kul
http://ve3dmedia.ign.com/images/07/04/70402_PrinceOfPersiaTheForgottenSands-Screenshot-19_normal.jpg

Pa ja sam krenuo da igram od početka, mislim od prvog dijela. Stići ću ja i do toga. A onda Asesins krid, prvi dio. Rezervisan sam za Ubisoftove igre idućih 2 mjeseca :)

Asesins krid

Imam na kompu al' izbacuje posle 15 min. KMEEEE!

Најепскија игра икад!

Битно је само прегурати првих 15 минута игре. :)

Ja još pizdim zbod ovog dijela u princu iz persije, treba da se verem sa zida na zid, al ukoče se prsti, nakon 5 skokova.

Битно је само прегурати првих 15 минута игре. :)

Тај рад. А можеш да је пређеш 100 пута и увек буде друкчије. Играо сам и тројку и Њу Вегас, ал' није то то.

Креш Бандикот најјјјјјача игра икадааааа! :Д

Jel' neko zna gde ovo ima da se skine bez torrenta? :D

A što ti imaš toliku fobiju od torenta?

Ja samo sa pajrat beja pristavljam.

A što ti imaš toliku fobiju od torenta?

Da ga ne juri murija za visoko-tehnološki kriminal.

torent je keva sto ne skineš preko njega
kreša sam i ja igro kao klinac sad čekam da izađe novi hitmen a od civ5 sam odustao jer kompu treba dosta vremena između poteza

Nije fobija nego smor ne mogu da gledam kako ga skida brzinom od fucking 3 mbps a mogu ako uspem da nađem da je skidam sa 150 mbps. Al ne mogu da nađem xD

Evo ja bih ovde da postavim jedno gamersko pitanje
Naime , skinuo sam Black Ops pre jedno 2 , 3 nedelje , i po svim zahtevnostima , na mom kompu bi trebao da radi odlicno , sa sve maksimalnim performansama . E sad , problem je sto igra uzasno laguje , ne mogu uopste da je igram . Probao sam vise puta , krenem kampanju , ona intro scena , onako , secka , sto godina loading , krene 1. misija , laguje opet , pocnem nekako , ZAKUCA KOMP . I tako uvek .
Citao sam vec o tome na netu , mnogi PC igraci se zale , izgleda da je Treyarch napravio neki propust , ali bih vas iskreno zamolio da ako neko ima resenje ili ideju za BO podeli to sa mnom i ostalim posetiocima ove teme .
Unapred hvala .

Lole sve zavisi od torenta odnosno od onih seedera i lehera il kako se već zovu nađes dobar torent i piči
ja plaćam sbb-u 1400 onaj mix paket 4mb i kad nađem dobar torent piči do 490

Sačekaj da se DunCara pojavi, on je izjavio da je igrao tu igru. Ja stvarno nem pojma, probao bih sa smanjivanjem rezolucije na minimum.

Ja stvarno nem pojma, probao bih sa smanjivanjem rezolucije na minimum.

Mislis li da nisam :S

Ja sam smanjio na minimum onda ide lepo al izgleda ko super mario pa sam odustao
više me iznerviralo sto ne mogu mafiju 2 da igram ne znam zašto trebalo bi da mogu a ono me samo izbaci krene da uđe i izađe