Automobilizam

  1. Pa kolki bosanac moras da budes pa da ostavis zguzvanu paklu od cigareta na zadnjem sedistu, to slikas, i okacis u oglase sunce ti jebem!

    Inace, dobra vektra.

  2. Koliki seljak moraš da budeš da bi uopšte zgužvao paklu cigara i stavio je u auto?

  3. Koliki seljak moraš da budeš da bi uopšte zgužvao paklu cigara i stavio je u auto?

    Da, bolje je baciti kroz prozor.

  4. Da, bolje je baciti kroz prozor.

    BMW driver.

  5. Bio sam sarkastičan. Kapiram da će čovek baciti u korpu kad bude uzeo sa sedišta. Vi što nemate prazne u kolima zapitajte se gde ste ih bacili.

  6. lololo
    Kod nas u autu niko ne pusi.

  7. Ја пушим, повремено, али за ауто и собу би некоме гркњан ишчупао, немеш то да дираш!

  8. Ja ne pušim, ako neko oće da zapali u kolima ili stajem pa izlazi ili čeka da dođemo tamo gde smo se uputili.

  9. Znam likove jebem ti sunce.
    Oni onu pepeljaru ne isprazne.
    Imaju do jaja kola, ali samo trpaju cigare, puse unutra, bacaju pored piksle u nju, svugde pepeo.
    Smrdiiii jebem ti sunce.

  10. Samo da vam javim da su onom drugaru veceras zaboli sva cetiri tocka. Ovih dana mu nosim 300e, i to mu je sto mu je.

  11. Pa verovatno nekome trebale gume, videli auto stoji ne mrda mesecima, dosli, podigli, odneli i cao.

  12. Samo ne znam kako moroni ne kapiraju da su gume verovatno sjebane od stajanja u mestu.

  13. Samo da vam javim da su onom drugaru veceras zaboli sva cetiri tocka. Ovih dana mu nosim 300e, i to mu je sto mu je.

    Аха, однели. геј смајли

  14. Provalio si me. Odoh da se prijavim u muriju. A mislio sam da imam savrsen zlocin. :(

  15. Uz svo dužno poštovanje al ovakvima koji brane duvanjenje po kolima i dnevnim sobama svaki dan po šamar, možda sam ja odrastao u pogrešnom okruženju jebeš ga. Pišam ti se u kola ako ne moš cigaru da zapališ, robovi automobila.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.