Automobilizam

  1. U autu je pusenje dozvoljeno samo ribama,a svi znamo na koje pusenje mislim.

  2. Ne vozim se 300km. Taj ko puši može iskulirati 10-15 min da stignem.

  3. Ма смрди бре Боксере мука да те увати. Никог из кола нисам избацио јер запало цигару, aли кажем људима да не пале, па ко испоштује ипсоштује. Јебига, ти изађеш из собе или аута а ја морам да остане, а није фол, баш уме да буде непријатно кад се измеша освеживач и дим. А соба није дневна но спаваћа, не бих да спавам са никотинским ћебетом.

    ЕДИТ: Мен је моја соба за моје госте уједно и спаваћа, па гледам да кафенисања прођу без пљуга.

  4. Covece, u kolima se zadrzi taj smrad, presvlake privuku sve smrdi na to posle, jebote, jos ako ne mozes da otvoris prozor ko covek, ukurac.
    U sobi aj, ok, izluftira se, ali u kolima, cao.

  5. Podržavam ako spavaš tu, to je nešto drugo. Al onda ti ne bih pio kafu u gostima, nemere bez cigare :)

  6. Pozdravljam vas, vidimo se kroz par dana!

  7. Odnio sam maloprije gepek na farbanje, poslije 6 sati sna.

    Samo da vam javim da su onom drugaru veceras zaboli sva cetiri tocka. Ovih dana mu nosim 300e, i to mu je sto mu je.

    Jebi ga. Nadam se da nije ima' alu-felne.

    Ostavio sam cigare prije 3 godine, ali mi ne smeta ako neko puši u autu. Mnogo je zajebano, ako, recimo 2-3 sata ne pušiš, a navuka' si se.

    @Rodriguezos
    Oooo, to neko kupuje auto. Pozdrav i za tebe. Nadam se da ćeš udomiti nešta preko 2500 kubika.

  8. Isplati li se kupiti krticu, stariji tip, za 2500 eura? Prijatelju treba manji kombi, a ne može da nađe VW T4 u finom stanju.
    http://cars-database.com/data_images/gallery/01/toyota-lite-ace/toyota-lite-ace-03.jpg

  9. За балканске услове, Мазда мали комби је много бољи, делова има скоро к'о за Голфа

  10. Problem je što ih skoro ni nema kod nas u CG. T4, kakvav se njemu sviđa, ispada iz budžeta.
    Ja sam mu predlaga' Pasata ili Mondea, pa se naljutio x)

  11. Пушачи се понашају као да пуше од како су изашли из материце. Не могу да верујем да људи не могу да схвате да дим непушачима смета. Нећу да се гушим док возим, што каже Капун, пуши курац, 15 минута можеш да се стрпиш.

    Ја имам жељу да имам комби, а не знам шта ће ми...

  12. Najgori su pušači što imaju slab karakter, pa ne mogu sebi reći "Ne" i na 10 minuta. Al', dobro, uvijek držim otvoren prozor i koža mi je u autu...

  13. Ма није то карактер, то је безобразлук. Како издржи 10 минута у цркви, или на послу, факултету, школи? Ма ајде...

  14. Jebeš ga, valjda rade nešta, pa ne misle na cigare. Najgore je kad voze autobus u kome ima najmanje 50 ljudi i puše.

  15. Ovo je comfortline?
    http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/121828#

    EDIT:
    Na osnovu slika enterijera, jes.

  16. Prije 10 minuta sam viđeo nekakav kombi, ka' kamp kućica, visok oko 2.20m. Reka' bih da je godište od neđe '95-96, pa nadalje. Piše naprijed "Fiat". Ima krst među rešetkama, a moguće i da je švajcarska zastava, jer takve tablice ima.
    Okačiću sliku kad je prebačim na kompjuter, mada je loše ispala zbog sunca, iako sam se trudio da je zaštitim.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.