Automobilizam

  1. зна ли неко где има у београду да се уз прање издува лишће које се завуче у одводе испод хаубе?

    kapiram da ako im kazes da ti operu motor, da ociste to

  2. meni najgluplje kad vidim na foru golf polo, reno klio, i tako to sa dizel motorom. cemu to?

    Lol Celte, pa što fali Golfu dizel?

    Skuplji jesu, ali troše manje osjetno baš i ja nikad nijesam imao problem sa njima. Normalno, na benzin je veći merak voziti, sve se slažem, ali dok gorivo ovako nabijaju meni će auto za svaki dan biti dizel.
    Mogao sam 2.0 benz uzet kad sam Golfa uzimao, 10KS je jači, ali za mene nije neka prednost da bi prevagnulo, posebno kad čipujem jbg.

  3. sta ga znam, dizel je za kamione, da povuce teret iz mesta, nije za automobile, pogotovo male. zagadjuje bez razloga...

    (moze da se stavi onaj vrabac ovde)

  4. Nekog sam mišljenja da vrabac može da se stavi posle skoro svakog posta na svakoj temi prokletog foruma.

    Ništa lepše nego kad zimi naložiš vatru ispod kamiona da odlediš jebeni dizel.

  5. могу, јебига, али лакше ми да то неко други одради док седнем негде или прошетам. их, шта све човек може да одради сам, па плати неког другог.

  6. kapiram da ako im kazes da ti operu motor, da ociste to

    па то сам хтео да избегнем. осим ако опет знате некога ко то ради добро и поуздано.

  7. Možeš, kad radiš mali servis (meni se nekako uvek u proleće taman pogodi), da kažeš u servisu da čiste to kad već menjaju filter vazduha.

  8. то је добро, али мени је мали сервис увек кад почну да падају говна са дрвећа. а сва три паркинга у близини су ми под дрвећем. али то је вероватно најбоља идеја да га одвезем до неког сервиса да питам.

  9. Vazi sto ce neko placati 8l benzina koji je uz to za trecinu skuplji od dizela a vozi neko mini sranje u rangu klia.

  10. Aj onaj lav auto je dobar valjda, znam da mi drug išao tamo kad je imao neku frku sa klimom na vektri.

    http://www.lavauto.rs/kontakt.html

  11. Ledeni
    Vazi sto ce neko placati 8l benzina koji je uz to za trecinu skuplji od dizela a vozi neko mini sranje u rangu klia.

  12. Rečeš tom što ti pere auto oli li mi očistiti od lišća, svak vala to može...

  13. Ma nemere svako. Zavisi koji je auto. Pežo npr ima one plastične rešetke koje moraju da se skidaju ima posla pisam u njih

  14. http://images.wrc.com/News/2016/8418_2017carsketch-2016_001_896x504.jpg

    Dizajneri Folksvagena izradili koncept Pola WRC, odnosno kako bi automobil mogao da izgleda kada sledeće godine stupe na snagu nova tehnička pravila u reli šampionatu. Izgleda moćno, samo je šteta što će se konačna verzija najverovatnije znatno razlikovati od koncepta kao što je najčešće slučaj.

  15. koliko trosi golf 5 2006 1.9 tdi?

  16. to kombinovano? a po gradu?

  17. Nije ovo fabrički. Taj motor ozb toliko troši normalne vožnje

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.