Automobilizam

  1. Ne fali joj ništa ovako, mada ima malo ulaganja (registracija za 2 meseca, zimske gume moraju da se uzmu i još neke sitnice), a prodaje je neki kumov drugar, uzeo je lagunu 3, pa mu je sad ova stara višak.

  2. GTD
    Druk ležaj.
    Za rikverc - pritisni kvačilo do kraja xD

    Ček, druk ležaj mu se pokvario ili se to tako čuje.

    Ne razumem se ja u to uopšte.

  3. Otišao mu druk ležaj verovatno, nije to skupo, mada mi je čudno, rekao si da je nov polo... trebao bi da ima duži radni vek cca. kao i lamela.

  4. Nije druk. On se čuje u leru kad nije stisnuto kvačilo jbg. Kad stisneš prestane

  5. Druk se čuje kad stisneš kvačilo i onda se vrti i onda je u funkciju. Kad skineš nogu s kvačila se ne čuje jer nit odvaja lamelu nit ima kakvu drugu funkciju.

  6. Nije to do auta, no do Tilma, koji će vjerovatno sad iskati od žene lonac i 2 kila masti da skuva ležaj jbg.

  7. Ma danas u garazi stisnem kvacilo u leru i cuje se neki CAK zvuk. A i kad ubacujem u rikverc opet krcka nesto.

    A auto jeste nov Miki, to je onaj sluzbeni star par meseci, ni 6-7 hiljada nisam presao sa njim, pa mi frka da ga nisam nesto prejebao već.

  8. Gtd kad krene da se čuje kad stisneš i da pišti tad mu je baš kraj. Ovo je neki zvuk kad nema opterećenje i tako može godinama da tera

  9. Thilmo, krcka li kad pritisnes kvacilo a potom dodas gas? A kad prebacujes u rikverc, krci li kad pre ubacivanja u rikverc ubacis u drugu brzinu, pa onda u rikverc?

  10. Jel beše kod tog poloa rikverc levo od prve, na ubadanje onako? Jesi probao da više puta zaredom pritiskaš u puštaš kvačilo pa da se čuje isti zvuk?

  11. To sa drugom brzinom nisam probao. A u rikverc krcka kao kad ne stisnes kvacilo do kraja.

    Generalno u voznji previse drzim kvacilo, a plus vozim samo grad.

    Teram ovako pa ako sam nesto sjebao pravicu se lud.

  12. Xaxaxa ja mislio Tilmu se to stvarno čuje i stisne do pola kvačilo kad u rikverc ubača.

    A ne bi ga sjeba za tu kilometražu da si ne znam ko. Vjerovatno fobija od novog auta.

  13. Mala je verovarnoca da je druk lezaj... Mnogo veca je verovarnoca da je korpa kvacila, ono perce sa strane pukne. Kad pritisnes kvacilo dodaj postepeno gas i ako se nakon odredjenog broja obryaja misteriozni zvuk izgubi onda je korpa kvacila 95%

  14. Pa mozda je i to gtd, nikad nisam vozio nov auto jbg. Tj ni blizu novog, tako da mozda i tripujem.

    Mislim, sluzbeni je pa me realno i boli kurac, al nas dosta proveravaju zato sto su automobili novi, pa da ne bude da sam prvi od svih sjebao auto.

    Nista, hvala na informacijama.

  15. Joj sirotinjske spike kad okače auto od 100+ tisuća eura na pik il polovne automobile pa mrš majku ti jebem

  16. Dva se voze ovuda.

    Tilmo kad te gledaju nadređeni prije nego što ubačiš u rikverc ga ugasiš, pa dok je ugašen ubačiš i upališ pod kvačilo da ne govore noob sjebao Pola novog xD

  17. Danas slupane dvije Dačije, Alfa i dvije trojke krovirane. Evo vele da će udvostručit patrole.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.