Automobilizam

  1. G11 samo ako je gusani blok motora, aluminijski g12.
    Ne smiješ ih miješati, ako je jedan bio a drugi oćeš ispiraš sistem itd.

  2. Gusani je tučani to ti je na spskom gusani.

  3. Ok je Skandinavija. Nez pošto su piće i kurve od važnijih stvari, ali plata je ok.

  4. Deky aod hvala brt
    Dobijas kilo ipo droge u tecnom stanju odmene

  5. Skupo i piće i kurve.

  6. za dekya nista nije skupo, njemu sve pare dajem

  7. Brt ne odaj mi vozilo pls ima da mi bacaju bonmbe

  8. tilmo i da doteras znas kad ces da ga prodas nikad

  9. Prodaje se to dosta, ima jedan blizu moje zgrade prodaje po par komada dnevno. Tu su pare to je taj biznis. Samo mickey da napravi shemu.

  10. Što da ne, ako je u dobrom stanju auto, nađe se kupac.

    Edit: nema šanse za to. Treba da imaš šemu u policiji i inspekciji, inače te drkaju. I jedno je jedan auto, a drugo je 3 auta dnevno.

  11. g12 može u g11, obrnuto ne može.

  12. Ne moze g12, moze od g12+

  13. ma i ti tilmo gledaj da ti burazer sredi papire i ti miki isto ako odes pa kad navatas njihove papire onda dovozis ovde i prodajes ovde kao strance, to vrlo lagano ide kod nas loze se ljudi jbg

    edit:mada kad bi vec navatao gore papire i mogucnost da radis nesto pristojno zasto bi uopste to radio sa kolima, to radi samo moj retardirani drugar

  14. U suštini može i g12 jer je i oni čisti monoetilenglikol sa dodacima, ništa drugačije od 12+.

  15. Tada da, mada kad imaš posao tamo, onda ne bi imao vremena da dovoziš stalno kola. Onda recimo bi mogao tek 1-2 auta godišnje da doteraš.

  16. odes pa kad navatas njihove papire

    Ozeni se sa nekom babom koju ce jebati i dobiti drzavljanstvo oces da kazes?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.