Prijava

A ako je SVE SERVISE URADIO 100% onda je budala jer ti ga daje.

Odlican auto i brzo se prodaje

e jebo ga ti zar su ti pakne skupe
30km zadnje, prednje 40km :)
isto tako i mali nije skup, a vala ga treba uraditi, bar ulje zamjeniti pa neka se ovaj kune da je uradio prije 10 kilometara
veliki servis cijena zavisi od servisa i države i dobrog poznanstva
ali taj neki solidan ulog se opet isplati ako ga planiras dugo koristiti i ne cicijati na gorivu

Hvala skocko, to sam hteo da cujem. Sutra idem da ga vidim pa cu videti. Mogu i da ga slikam pa da postavim.

Uzdravlje.

a ovo on za tebe pise
ja reko sto ovo navodi ovako koji kurac pakne gleda haha

https://vukajlija.com/forum/teme/1186-kladionica?strana=4213#post_3810952

Cor7ez
Ja sam sa zadnjih 250din na racunu odigrao ovo, trebala mi je neka opcija gde se osećam sigurno. Hahaha

Cor7ez
Poslednje pare sam ulozio na analize ovog lika. Upucajte me.

Nemoj se džaba zajebavati da uzimaš gti u tom slučaju. Ako tako finansijski stojiš, dvojka skoro trojka dizel ili neki slabiji benzinac je za tebe.

Pa daje mu na rate. Po soma dinara mesecno naredne 64 godine

Tilmo evo ja sam imao peticu 2.0TDI sa GTI optikom. Nije skupa za odrzavanje, felne sa GTI-a 17-ice itd. Zasto ti pricam ovo? Zato sto koristis te aplikacije za stedljivu voznju i slicno, nijesi neko ko gazi auto, treba ti neki dizel slabi, SDI ce ti trajat vazda, a auto sa GTI optikom ce ti popraviti reputaciju, komsiluk ce misliti ljutu masinu da vozis, a moci ces da budes srecan jer malo trosis i stedis, eto.

Sta ti tilmu pominjes stednju kad ima platu 95 hiljada e moj ti...

Tilmo je toliko galantan da van persi dolazi da bleji sa njim xd

felne sa GTI-a 17-ice

Au, ako parkira u nekoj ne baš osvetljenoj ulici u Bg-u recimo, ima da ostane bez njih prvo veče.

Pa ti se vrati u zavicaj tamo ne kradu

Kradu i te kako. Ređe felne, dobro, uglavnom dignu ceo auto.

Da, recimo za vrijeme rata npr.

Krali cela kola da prebace masinu i frizider pa vrate kola sutra

Moguće, nisam dugo bio.

Ili stave kao 50e pod brisac pred prodavnicu i ti kad izadjes oni ulete. I ostanes i bez auta i one mjesecne potrebstine namirnica, ne znam kako se zove tacno.

TDI sa GTI optikom je mnogo bolja solucija.