Prijava

Cuti nije slonce, mada sto bi neko uopste gurnuo slonce sa litice kad bolje razmislim

Što bi i okaša bacio, sem ako ga baš jebe rđa.

Mislim da nije istina da ga je sam gurnuo

Zato sto mu se moze?

Kako ga juri ovaj brat na kraj :D
https://youtu.be/65YvppiuMZg

Stoji lik na proširenju, stoji, stoji, stoji, ja idem ka čoek normalno 100 na sat i palim žmigavac i blicam debilu da idem i lik kreće lagano da skreće lijevo, kočim i nogom i motorom al džaba.
Njega eno ušili na hitnoj, opalio sam ga momački, odnio sam ga. Hvala Kraljevini Švedskoj i Volvo kompaniji što nemam povreda.

E jbg bas, jesi li vezan bio, je li steta kolika.

Dje je sad miki kad treba da kaze ti si kriv, pa da si vozio 20 do udesa ne bi ni doslo.

bio vezan, sve uredno.

Biće jedno 500 ojra štete, okačiću fotografije kasnije

Mene pre neki dan lik otpozadi zvizno, ja skretao levo i stao da pustim onog sto mi ide u susret i pravo i nabije mi se. Isao sam malo brze pa morao naglo da kocim a i ona kisica bila a on klinac sa caletovim novim rendz roverom nema vise od 70e haha pustio ga ja da ode po pare pa da dodje do paba gde sam krenuo da donese pare

Bitno da ste zdravo skocimise jebo kola

E jbg nego lako je za lim bitno je da povreda nemas.

Ma ima kola, neka je glava na ramenima.

GTD
Dje je sad miki kad treba da kaze ti si kriv, pa da si vozio 20 do udesa ne bi ni doslo.

Da je vozio sporije ne bi ga udario.

Sad može lepo da uzme matoru C klasu ili bmw trojku, pa da uživa.

Edit: Miki je.

Pa ako je bilo na putu gde je 120 ili 100km/h ograničenje, Skočko nije kriv.

Ako je bilo 60 a vozio 100, onda ko ga jebe. xd

Ma znam bre, samo se zezam jer je GTD ono pisao. Generalno koliki debil treba da budeš da se uključuješ u saobraćaj, a da se ne uveriš da to možeš bezbedno da uradiš. Ja sam jednom umalo opalio idiota koji je u rikverc izlazio na magistralu iako je imao prilično mesta da se okrene i normalno uključi.

u beogradu je ovih dana haos sa guzvama a sinoc je tek bio pakao,gomila udesa, poludjeli ljudi valjda

skocko iako si prema glasovima medju najzlobnijim ljudima sa sajta svako dobro i cuvaj se anhele