Prijava

Da brate nekako vise za peticu pasata su, nekako za vise kockastu liniju neku.

To sam ja pomislio Gtd
Rađ resi mi problem sa wf

Da na pasata tog je sa vise kraka tacnije sa jednim vise, to je cak 4 vise po autu.

Шта има занимљиво купити за мале паре на мобиле де и продати за мало веће паре у србији
неке корсе д или астре х гтц има ли леба од те приче

питам за другара

Слепи Туљан
Шта има занимљиво купити за мале паре на мобиле де и продати за мало веће паре у србији
неке корсе д или астре х гтц има ли леба од те приче

питам за другара

Mislim da još uvek ne može da se uvozi jer još nisu izabrali tog što treba da potpisuje odobrenja. A generalno može svašta da se nađe, samo zavisi od budžeta i planirane zarade.

E uzela je naša firma dve kije sid karavan za službena kola. Nove (k'o fol, verovatno bile testni modeli kad su došle sa po 10-ak hiljada km na satu). Generalno se fino voze za sada, videćemo posle određenog vremena kakve će biti. 1.6 gdi, fino ide, mada nikako ne bih sunuo 20 000 evra na kiju. I za 20k evra dobiješ socijalne čelične felne bez ratkapni.

Jeste brate ali nekako bas predobro ide uz tebe, posebno sto je karavan xD

Hahahahhah

https://i.ebayimg.com/00/s/MzQ5WDUyNQ==/z/sRgAAOSwsXFZLO~z/$_86.JPG

bem ti dizajn.

Što se posla tiče nije baš ni da ima mesta na pretek, recimo sab 9-5 kao da ima 3x veći kapacitet (o oba pričamo kad se obore sedišta). Još će za veće one nesklopive merdevine jebeni dahtreger morati da se montira...

meni su ceed i proceed prejako dizajnirani

Meni ovaj prednji gril izgleda kao čiča kom su uzeli protezu.

Inače kad se ne nose velike merdevine ili puno kabastijih stvari, ovako je fin za vožnju sasvim. Nerealno je tih unutra, sedišta su onako udobna, fino vuče. Idućih dana ću da otkrijem šta još ima od gedžeta.

* polo 1.4

Ma jok, ovaj se lako ukroti. Ne otima se volan iz ruku.

Kija bolja od hjundaija po dizajnu.
Ali iako jeste nekako i dalje kia karavan prejako uz Mikija ide, evo vec primjecujem da mu se jako dopada.

I je li realno 20 hiljada tamo da je testni model taj 1.6 motor i slaba oprema, a odje u salon 15 hiljada dizel 1.6 bazni?

to ih gazda slagao da su 20 soma da ih bolje paze xD

http://www.kia.com/se/nya-bilar/ceed-sportswagon/versioner/

1.6 GDi Bensin 6-vxl man, 135hk 202.900,00 kr (cca 20.600 evra)

E sad ne znam popust koliki je bio jer je testni model, al kontam da nije više od 1000 evra.

I nije ni toliko slaba oprema, ima sva 4 podizača, korektno ozvučenje, parking senzore i kamericu, fabričku navigaciju, nema start stop xd, ostale stvari tek treba da pregledam.

http://www.automobiledimension.com/photos/interior/kia-ceed-sportswagon-2016-dashboard.jpg

Klasika ova unutra sa ovom blentavom crnom sjajnom plastikom.

To Radj xaxa

Bas solidna oprema Miki, sva 4 podizaca, jos volan, sjedista, stakla itd.

Hahaha idi bre gtd u kurac

Solidno je brt. Inače je u igri bila i jebena dačija (ostali su bili reno i škoda), ali su ovi dali bolju ponudu. Mada je sid duplo skuplji od logana mcv. Izgleda da je bila presudna garancija od 7 godina hahahah.

Trenutno mi ide na kurac najviše neki iritantan smrad plastike unutra. Kontam da će se izvetriti brzo. I menjač je nekako ''glasan'', ne znam kako bih to opisao.