Prijava

mislim da lazes, ali ok, nebitno...

Андре, опрости се од најмилијих и извуци црево од инфузије из вене ако ти врхунац узбуђења у животу представља проналажење смисла неких свима нама уобичајених узречица у ГТД-овим постовима, овакво питање не би поставили ни чланови пензионерског шах клуба у тренуцима доколице које радије прекраћују дискусијом о мечу Боби Фишер-Михаил Таљ '64те у Калињинграду

Audi tt 20 01 god, misljenja?

Ili mazda rx8

који бмв ваља за 2000 до 3000 еврова? да се узме у обзир потрошња и све

ал да није 320д

Petar Pan Pezo$
Audi tt 20 01 god, misljenja?

Ili mazda rx8

TT je dobar generalno. RX8 ima wankel motore, pitanje kakvi su posle 10-ak godina, bilo je priča da troše više ulja nego goriva xd.

Марко
који бмв ваља за 2000 до 3000 еврова? да се узме у обзир потрошња и све

ал да није 320д

BMW i dizel ne ide. Gledaj E36, E34 i E46. 316i, 318i, 320i, 520i itd.

https://www.youtube.com/watch?v=RjbIqRDOXX8

Samo dobrano da proveriš da nije lupan i da ima dobre papire.

TT 2001. godina i 2.0 motor?

Khm.

Recimo da si se zaznuo, 2001. godina TT i 1.8 i 3.2 ako su bez zadnjeg spojlera i ESP bježi ko đavo od krsta, poginućeš, bez zajebancije.

Ali kontam da je već s spojlerima i modifikovanim podvozjem jer je 2001. godina, to je otprilike taman poslije recall-a.

Najbolji bmw do 3 hiljade? Petica 30 godina stara definitivno.

Ali mislim da smo diskusiju kad Marko kupuje bmw ali se plasi jer je sad zima a auto zadnja vuca vodili vec jednom.

не сад планирам да купим за себе а не породични ауто кога ће сви да возе и где ће некоме да смета та задња вуча

мислим није да планирам, нешто размишљам

јебига 30 година је маторо гтд шта причаш човече

To je napisao jer sam ja između ostalih predložio i E34 seriju 5, a ona ima 3 banke, zapravo najmlađi model je 94' ili 95' godište.

Onda gledaj E46 benzince i to je to. Za te pare imaš i Audi A3/A4 dobar.

нећу ауди, ако ћу већ да чистим кинеска говна и да себи напокон купим кола то је нешто што ја волим (не ланчија капа, о њој сам размишљао док сам чистио српска говна), дакле бмв искључиво и капирам 520 и даље од тога не знам што се тиче тих еНЕКИБРОЈ мотора за то сам нуб

Noviju peticu (E39) sumnjam da možeš da nađeš dobru za te pare. Treba ti oko 4000 za dobru. Možda naletiš na solidnu za manje para (to bi opet bio 18-20 godina star primerak). Pregledaj oglase i pregledaj par uživo pa ćeš videti.

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/pretraga?brand=37&model%5B%5D=1016&price_to=3000&year_from=1996&year_to=&fuel%5B%5D=45&fuel%5B%5D=2310&showOldNew=all&submit_1=&without_price=1

добро него реци ми за тај 20ак година стар шта су му предности и мане

Sam po sebi je auto super, lepo se vozi, motori su kvalitetni uglavnom (2.5 tds je lošiji od ostalih), menjači isto, limarija je super itd.

Negativna stvar je ta što je dobar deo njih održavano od strane ne baš dobrih majstora i sa raznim zamenskim kineskim i turskim delovima.

Kod tog BMW-a od dvadeset godina je dobra stvar sto je jeftin jer je star, a losa stvar je sto je propo jer nije nov.

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11424133/bmw-520-520i
видиш овакав рецимо, иначе ставио лик још један оглас за исти ауто али за 2600

Moraš sa majstorom ili u servisu dobrano da pregledaš sve, pa da odlučiš. Ovako deluju korektno.