Prijava

520 benzinac ako je za te pare da se bira i ako puno ne prelazis najracionalnije.
528 sam ja imao, auto je odlicno, vrh ide, ali opet trosi bas i registracija preko 500 eura je.
Tj. ako oces bolje da ide ili trojku ili veci motor.

не одбацујем ни тројку само ми се више свиђа петица

S bemweom u kosjericu po snegu poginuces

Trojku 1.6 ne uzimaj

Bez uvrede ovako, što svi potencirate to da će da zagine bmw-om u tom Kosjeriću (to je i prošli put bilo)? Ništa specijalno nije. Samo dobre gume (lanci po potrebi) i da pažljivo vozi i nema frke. Ok ima frke kod svakog auta sa zadnjom vučom, ali jbg.

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11477668/bmw-330-e46-330xd

Ako je već frka za zadnju vuču.

Nije uvreda
Ne vozi decko aktivno plus sneg plus kosjeric ima belaj da bude nemoj da se zajebavamo
Cuj pazljivo i lanci hahaha pisam se ja u tu voznju

A dobro to samo kad je sneg i led.

Ništa onda neka ganja Xdrive.

Samo da
To ume biti 5 meseci godisnje ha ha

Lolo, gore nego na dinari ispade.

Pretjerivanje u krajnju ruku, pa nije iz Trebinja pa da ne zna voziti po snijegu, uostalom nek zagine ako je debil da po ledu u Kosjeriću ide 90

Eto ako kupi živi bili pa videli haha

jao jao već vidim kako će voziti izijema po kosjeriću i kako će izijem poginuti aupičkumaterinu više

Nemoj Boh prepadati ga.
Prosle godine se kolebao pa su ga odvracali svi, istraumiraste momka, na kraj nece smjet po duvan da izadhe ako led vidi.

Kako siluje lignjoslav sa forom o izijemu.

тебра нисам дебил да возим ко дивљак по леду хаха, возио бих ко што возим и сад

а пошто је прошле године била прича о породичном ауту зато је отпадало било шта са задњом вучом јер би мојима представљало проблем, тј. можда и не би јер јес да живим на селу али поред куће ми иде пут неког вишег приоритета па је увек чисто, а и ако буде фрка имам 3 или 4 она тега од 30 кила па може у гепек хаха

возио бих ко што возим и сад

Pa ovo i jeste problem bre brate

кад си ти мене видо да возим

Kad si bio u Trstenik
Nema sta da te gledam napisao si da bi vozio ko sto vozis sad a sad vozis kola s prednjom vucom

ниси ме разумео, возио бих рационално по леду ко што возим рационално и у добрим условима, а на задњу вучу бих се навикао