Prijava

Uzeo sam Z3 za ženu boh. Al kad se upali orednja kamera u delu ekrana ima kao neki sneg.

Menjano mu je staklo ore nego sam ga kupio, mozda to ima veze.

kad si cigan pa kupuješ refurbished telefone

Uzeo sam Z3 za ženu boh.

Oženio si se mobilnim telefonom?

Tilmo pa nova godina je brate telefon zna to pa sam pusta sneg
Odlican je tel videces vec
Mada zena ce mu koristiti 4 posto kapaciteta eto nece joj blokirati kad je drugarica bude zvala da kaze koju ie torbu videla u Zari

Meni na Ajfonu ne radi predna kamera jer lola kad mi je lepio staklo preko nje zalepi ne znam kako da l nije od njega
Tacno me kurac boli da nosim to da ispravim svakako sam ga uzeo da pricam

Bravo boh, pravom muskarcu prednja kamera ne treba

Cor7ez
Uzeo sam Z3 za ženu boh. Al kad se upali orednja kamera u delu ekrana ima kao neki sneg.

Kamera na izdisaju / nije dobro konektovana / problem sa konektorom.

Космајац
Meni na Ajfonu ne radi predna kamera jer lola kad mi je lepio staklo preko nje zalepi ne znam kako da l nije od njega
Tacno me kurac boli da nosim to da ispravim svakako sam ga uzeo da pricam

Koji beše ajfon? Kod njih se retko menja samo staklo, uglavnom ceo lcd sa ekranom.

Kako koji?
Pa Petica
Nisam ja peder druze

Boh imam ajfon kome radi prednja kamera, koliko bi doplatio?

A sto ja znam 50 je l ti dosta

Imam ja osmicu spala sa kamiona, koliko bi doplatio?

Nisam zainteresovan prijatelju
5, 5s i SE
Ostalo je za pedere ako me razumes
Petica je trve

Kupi ženi stipso, vidišš kako ćilmo trguje emociama

Nece
Juce joj bio rodjendan i nista joj ne treba i ja joj dam pare
Zena zaukucu skromna

Sa tog posla branka kockice ces pobeci ranije nego sto ocekujes, nista neprijatnije nisam radio u zivotu, al dobro je za ribe...mada ces imati uslove vrhunske, poslacu ti slike mog stana koji sam imao tamo...bolje trazi odrasle da drzis casove normalne, ionako mozes da ih ucis kako hoces jerne progovaraju rec engleskog uglavnom.
Znam jednog trenera, tj ne znam ga al mi drug dao njegov kontakt ako mi nesto treba cini mi se da je bas u senzenu taj lik, vec godinama, nabavicu opet njegov fejs pa cu ti proslediti

јеси имао чучавац у стану?