Prijava

Cor7ez
Aj ne zezaj, burazer je doktor, ima i srednju za fizioterapeuta, al je zadnje dve god radio kao negovatelj. To mozes i bez skole da radis, evo posle tri god kupio bemvea nekog od 15k evra. A tek je sad sredio papire za doktora, pa ce da prima oko 7-8k evra. A do sad su on i zena primali onaj minimalac od 3k evra.

Jeste skupo, al ne mogu da verujem ako stekas da ne mozes ds ustekas barem soma ipo mesecno.

Morao bih da vidim komplet proceduru za nas van eu šta i kako je sada. Mislim želeo bih, još ako je takav minimalac onda je do jaja.

Kako to mislis strada zdravlje?

Ne znam, reče mi ujak da i pored maske itd, stradaju i oči i pluća u nekoj meri. Sad valjda zavisi i od vrste varenja. Nisam upućen baš u to.

Pa cimao se nesto da ima 100% radnog vremena, neam pojma. Ali dok je imao tij sto posto imao je i 3k evra. E sad, dok se nije zaposlio kao doktor ziveo je u nekoj stali na periferiji svrljiga tipa. Xd

млатони јел та ишла преко неке српске агенције? пошто свеједно мораш да нађеш кинеза агента који ће да те ували негде на разговор за посао и демо час, та агенција ти узме додатно неки проценат пошто те агент сам одере

Svidja mi se to kako umiju na zapad demokratski da pisaju po sirotinji.

Ne znam, reče mi ujak da i pored maske itd, stradaju i oči i pluća u nekoj meri. Sad valjda zavisi i od vrste varenja. Nisam upućen baš u to.

Zavisi od vrste varenja, od 0 do malo. Manje nego rudari recimo, zanemarljivo. Bez maske nema potrebe duze vremena variti, a i tad boli glava samo.

Pa ne znam i moj ujak kaze isto

Nezz.., on to ne voli ali zato sa ujakom stalno pricam o varenju.

Ljudi nema vise para na zapadu odavno. I to varenje za 100 E dnevno moze samo pod vodom da bude. Drugar koji je ovde imao u Wackeru 500-600 E mesecno je sad u Sloveniji i ima od 900-1200, a juri da predje u Austriju gde bi trebao da ima od 1500-1800, za normalno radno vreme.
Doktor specijalista u nemackoj, ako ga prime u fulu i sve mu priznaju i ima potreban nivo nemackog je od 2500-3000 E mesecno. Rumuni su oborili cenu voznje kamiona, za 1200 E voze po Italiji. Kina ja nasa buducnost.

Kazahstan je zemlja obecana kome ne smeta ladno ali ozb

Ne zajebavaj. Meni je ujak po struci varioc neki (valjda bravar zavarivač zvanično), mada se veći deo života bavi poljoprivredom prvo u austriji, posle i u srbiji.

Ljudi nema vise para na zapadu odavno.

Zato su i dovukli u zadnjih 20-ak godina gomilu arapa, afrikanaca itd. Prave situaciju kao i u Srbiji, u fazonu ako nećeš da radiš za te pare, ima ko 'oće.

ps, da ne znaš jednog bitkoinaša što je radio u kazahstanu građevinu možda

Meni je ujak po struci varioc

Uh, sad si nam vec argumentovano dokazao da grijesimo.
Varenje i drkanje to vam je najgore po vid.

Otiso bi opet u kinu al pod uslovom da ne radim kao "profesor engleskog" tj kao branko kockica da se kreveljim sa decom

а јебига брате кревељиш се сат и по или два сата дневно и добијеш 70ак евра за то... иначе ја бих више волео да будем тренер кошарке тамо па и за мање паре, то ћу да тражим и требало би овде да урадим неки демо снимак тренинга како малтретирам клинце да раде склекове и леви двокорак пошто ми је разредни из основне тренер у локалном клубу па да тај снимак продам кинезима под изговором да сам био тренер млађим категоријама и помоћни тренер првом тиму хаха

To mozes nije da ce ta deca u Nba hahah

Uzmi nek te priuce stoni tenis pa dodjes ovde budes nas karakasevic jr.
(sad ce tilmo da se ubaci i kaze hahahahhah ima i konstituciju za karakasevica jer je to do jaja smesno ce biti)

Al bar ces moci da jebes sve ping ponga po kosjericu

Zamisli krene Marka ping pong oni mu udare dijetu nadenu mu kose oci i posalju ga na olimpijadu izlazi na stazu nosi zastavu a umesto himne kineske ide
Zasto me mrzis sto volim Seselja