Automobilizam

  1. ja bih pitao za 18 soma, pa ako mi daju, odlično, ako ne, nikom ništa, tako su me učili

  2. a u t o m o b i l i z a m

  3. Нормално Рађе, ништа не кошта, а може да се деси да пристану на кеца. После ти буде криво што ниси тражио још лололо

  4. Marko
    Brate gledaj na internet auta koja zadovoljavaju tvoje potrebe i imaju potvrdu o kilometrazi, uzmes detalnije informacije itd. I naravno nedje ce ispasti neko i ti vidis kad su letovi ili kako ces vec za prevoz i dogovoris sa prodavcem kad da dodjes. Gledaj radni dan da bude da bi papire zavrsio.
    Reci prodavcu tom da zavrsi sve sto moze od papira (neki se.nedje cekaju i nedjelju dana zavisi koji) i tebi se svidi auto i zavrsis od dokumentacije sto ne moze on bez tebe za 3-4 sata i slobodan si. Malo je veca muka u Belgiju recimo jer je zakon takav da dje god bio moras u Brisel ici. Znaci ne znam dje ides ali racunaj do dva nocenja i vjerujem do 1000e ili malo vise da ce te kostati.

    A za Italiju je tacno da col tablice nemas. Ne znaci da moras na prikolicu nego vlasnik te ovlasti da vozis na njegove tablice i ti mu njih i saodbracajnu vratis na kraj da bi on u Italiju mogao da odjavi auto.

  5. Sad da li ici da li se isplati vidi sam

  6. Dobro, ima potencijalno 2 hiljade evra ukupno i vi mu objašnjavate procedure od 1000 evra.

    Lepo mu kažite da to ne radi i to je to.

    A i on, nema prebijene pare u džepu, tek treba da ide da zaradi nešto a već kenja o kupovini. Kad imaš keš, tad pitaj za savet.

  7. Ne dajem podatke i slike sa mog profila nijednom entitetu povezanom sa Facebook-om bez dopuštenja za korišćenje mojih slika, informacija, poruka ili postova, iz prošlosti ili budućnosti. Ovom izjavom obaveštavam Facebook da strogo zabranjujem da objavljuje, kopira, distribuira, ili preduzima bilo koju drugu radnju protiv mene koja se temelji na ovom profilu i / ili njegovom sadržaju. Sadržaj ovog profila je privatan i podaci su poverljivi. Povreda privatnosti može biti kažnjena po zakonu (UCC 1-308- 1 1 308-103 i Rimskog statuta).
    NAPOMENA: Facebook je sada javna osoba. Svi članovi moraju objaviti ovu izjavu. Ako ne objavite izjavu barem jednom, biće omogućeno korišćenje vaših fotografija, kao i informacija sadržanih u statusu i ažuriranju profila. NE deliti. Kopirati i postaviti na zid !

  8. добро бре тилмо паметњаковићу, знам ја да немам паре али треба да смислим унапред шта узети па да шаљем мојима паре да то купе, треба и буразер да га вози и ко год оће док ја нисам ту, ионако у кини сви сајтови цензурисани, треба се јебавати са впн (нема сврхе да објашњавам шта је) да бих се боље распитао о конкретном моделу, а ако улегнем негде могу уштедети за бенвеа за два месеца буквално

  9. gledaj ti svoje dupe da namiriš, pusti burazera i ćaleta da se snalaze sami, jebo auto u ovom trenutku

  10. не сад ћу зинат да купим одмах бенве

  11. Onda uzimaj pod kamatu neku peticu 2011. godište, pa šalji ratu mesečno

  12. Kupi friziranog bemvejca odma'. I zalepi mu izolirku na prednji gril da bude jebački.

    https://www.mojauto.rs/data/images/2017/12/26/18/orig_20171226132344-1514307872.jpg

    I meti nazad ///M5.

  13. наравно да ћу да нашарам ово

  14. и да му уградим плин у звучник

  15. Ako možeš tako brzo da uštekaš te pare, a ne znam koliko dugo ostaješ, jesi razmišljao i o nekom malo novijem i malo skupljem bmw-u?

    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c0/BMW-5series-E60.jpg

  16. Тилмо ајде не сери. После се љутите што вас јужњаке зовемо бугарима, па погледај колико ти је пост говнав ако уопште можеш да укапираш то јер ви немате осећаја уопште, кад ћете да се припојите бугарској више да вам тражимо пасош кад улазите у цивилизацију, маму вам јебем паприкарску. Јел ти криво што ти не можеш да идеш, дебилу, јер ће твој Златиборац да брзо нађе другог комерцијалисту за ваљање сухомеснатог од аргентинских гмо говеда угинулих '81ве. Човек има сасвим реалне планове, припремао се за то и уложио је лову, врло је мотивисан и нормално је да ће загребе кад стигне тамо, нема сумње да ће због свега тога збирно и успети. Што даље имплицира да већ може опуштено да се распитује за неки аутић, који си бре ти фактор у његовом животу да му браниш било шта, а још мање да му налажеш неку обавезу да ти се правда, пуши бре курац морону

  17. ма зајебавам се бре дођош

  18. duše prošlosti, još jednom stavi papriku i majku u istu rečenicu i će imaš problem s mene

  19. inače podržavam vredjanje tilma, pozdrav prijatelju o/

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.