Prijava

Može to i na Matizu.

One zabrane i restrikcije za dizelase u Njemackoj, nista od toga :D

Kad smo kod prostora, oca A klasa sto sam.je uzeo ima prostora više nego sam očekivao.

Pa ja sam ti rekao da idemo da uzmemo da iskoristimo ti neces

znaci kum ti radi na kruzeru za mozda nekih 1500 dolara mesecno i onda kupi auto od 10k evra posle 6 meseci rmbanja....ili decko je neizivljen i ima 21 godinu ili ima 35 god i glup je ko kurac

Hahah odakle vadis ovaj post jbt. Već 6 godina je na kruzerima, napravio je dosta para. Mada, koj kurac to ima veze sad jbt. Bila prica pre deset dana tipa.

E jbg brate trebali smo reagovati raja kad se popalila, a znalo se da sami sebi nece uskakati u stomak sig

naci kum ti radi na kruzeru za mozda nekih 1500 dolara mesecno i onda kupi auto od 10k evra posle 6 meseci rmbanja....ili decko je neizivljen i ima 21 godinu ili ima 35 god i glup je ko kurac

Nije nego tilmo laže kao džukela ona smrdljiva kraj kontejnera što smrdi na kontejner i penzionere

Pa ljudi daju pare unaprijes tilmima raznim koji po zapadnim zemljama idu da dovezu auto koje omi oce strucnjaci.veliki da dovezu a ne ovo... ali neka to je odlicno nije mi ih zao i treba tako

<3
youtube.com/watch?v=uUAlvj8ZlfY

Je l' gtd pre neki dan ovde pitao o range rover-u?
Evo ide epizoda top gear-a na o2 upravo, i džejms mej ga vozi po nekoj pizdi materini u nevadi, i takmiči se s kamiončinom nekom koja sama tera po putu, a ima i mogućnost navođenja daljinskog, prelud kamion, teramaks ga zovu, vojni neki kamion, ali parira ovaj rover ne da se, ne znam mu godište, ali verujem da ima bar 10 godina ovoj epizodi, tako da je verovatno neko 2006-2007, zver jebena, solidna preporuka za gledanje ko nije, tek sam desetak minuta pogledao

Lajk za merca, drzao bih kuci

Čuj držo, vozio. Elem kakvi su dizel motori iz Honde civic ep3 2001? Vidim da su uglavnom 1.7 crdi, a znam da Japanac u to vreme nije furao dizlo

To ti je kao iz astre to godiste onda motor. Mala potrosnja, mane cesce bos pumpa i mijesanje ulja i vode

Odlicne felne i sedista. Doduse ne volim ovu kozu ali ok sta sad. Lepo izgleda

Eee ovako, Golf 5 TDI...Ne proizvodi se 10 godina, a vec 4 godine mi je omiljeni auto. Uvek je tu za mene i uvek ima savete kada sam u problemima. Ima, naravno, mane koje su umele da me izvedu iz takta, ali sam naucio da ga prihvatam takvog, kao i on mene. Ima momente kada ga sve mrzi, ali je UVEK tu za mene. On je jedan od auta koje misljenja nebitnih ljudi koji ne vole VW ne dodiruju i divim mu se zbog njegovog samopouzdanja. Nema problema sa prilazenjem silen blokovima, nije ga nikad sramota da se izblamira. On je jedan od onih automobila koji ce ti reci 'retarde', 'debilu', 'majmune', pre nego 'brate' i to, al ces biti srecan sto ti je to rekao i znaces da si mu najbolji sofer. On je jedan od onih auta koji ce te zvati po 2 puta dnevno, samo da vide sta radis, a ne iz neke koristi. Jedan od najvecih smekera koje znam i uvek smo jedan drugom pomagali oko silen blokova, samo sto on nikad nije imao problema da im pridje, al mi je digao samopouzdanje i sada ni ja nemam takav problem. On je jedan od onih auta koji ne bleje po ceo dan na kanalu, nego bi pre citao knjigu neku ili se prosetao. Jako je talentovan glumac, a jos talentovaniji pisac. Takodje se divim njegovoj maski hladnjaka. Jako ume da bude tvrdoglav i nema sanse da ga mu promenis misljenje. On je jedini, pored moje keve, koji zna svaki moj pokret, svaku moju rec i svaku moju misao. Sa njim mogu pricati o svemu i ne moram da se plasim dal ce nekome reci. I tako...Nadam se da je dovoljno :) <3