Prijava

Golf cita knjigu, preslatko <3

Jebeš mi mater ako danima nisi čekao da neko natrči s pitanjem "šta mislite o ovome" pa da isprepravljaš ovaj drugarski post (koji bih hteo da vidim sada) u odgovarajući xd

Eee ovako, Milan...Poznajemo se 10 godina, a vec 4 godine smo najbolji drugovi. Uvek je u za mene i uvek ima savete kada sam u problemima. Ima, naravno, mane koje su umele da me izvedu iz takta, ali sam naucio da ga prihvatam takvog, kao i on mene. Ima momente kada ga sve mrzi, ali je UVEK tu za mene. On je jedan od ljudi koje misljenja nebitnih ljudi ne dodiruju i divim mu se zbog njegovog samopouzdanja. Nema problema sa prilazenjem devojkama, nije ga nikad sramota da se izblamira. On je jedan od onih ljudi koji ce ti reci 'retarde', 'debilu', 'majmune', pre nego 'brate' i to, al ces biti srecan sto ti je to rekao i znaces da si mu najbolji ortak. On je jedan od onih ljudi koji ce te zvati po 2 puta dnevno, samo da vide sta radis, a ne iz neke koristi. Jedan od najvecih smekera koje znam i uvek smo jedan drugom pomagali oko devojaka, samo sto on nikad nije imao problema da im pridje, al mi je digao samopouzdanje i sada ni ja nemam takav problem. On je jedan od onih ljudi koji ne bleje po ceo dan na kompu, nego bi pre citao knjigu neku ili se prosetao. Jako je talentovan glumac, a jos talentovaniji pisac. Takodje se divim njegovom recniku. Jako ume da bude tvrdoglav i nema sanse da ga mu promenis misljenje. On je jedini, pored moje keve, koji zna svaki moj pokret, svaku moju rec i svaku moju misao. Sa njim mogu pricati o svemu i ne moram da se plasim dal ce nekome reci. I tako...Nadam se da je dovoljno :) <3

Daj jos ovog suvog zlata haha

Ovo one retardarije sa ispovjesti.com?

Nego fin golfić, mada mu je jaka cena dosta obzirom da je skoro pa tinejdžer.

https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/12199451/audi-200-22-turbo

nalego se čovek na nulu mnogo.

Evo pocela akcija za tamna stakla, 60 eura kazna.
Ovih dana prednja do kraja spustena, ionako je vruce xD

Kod nas skidaju tablice vec neko vreme

Pa i odje ali je ok stepen tolerancije postojao.
A tablice su zanitovane pa nek skidaju xD

Je l ne sme ni kad je 100% zatamnjeno jeli?

Hahahha ali dobro mu stoje ozb

Juce do 1 100 auta uhvatili.

Знал неко ђе се.налази акумулатор на спринт скутеру?

Pod nogama ili sedistem nema trece

Ispod sica sig nego ne vidis dok plastiku ne skines

Ипак испод ногу је. Нисам га палио годину дана па сад неће на кључ већ мора сваки пут на курблу, ево већ 20 дана га палим акумулатор мртав јебо га ја

Pa mora da izvadis akumulator

Sajam otvoren u deltu

U okviru Sajama organizovaće se sada već popularno, takmičenje u sporoj vožnji, Slow Grand Prix, koje organizujemo već šest godina. Cilj vozača u ovom nesvakidasnjem takmičenju je da što sporije pređu zadatu stazu. Za najsporije vozače obezbijeđena je i vrijedna nagrada. Cilj takmičenja je promocija bezbijednosti u saobraćaju i edukacija kroz zabavu.

Imamo kandidate xD

Miki da se javi na salter 4 xd