Prijava

Da, E46 sasvim pristojan Bibi za taj keš

Medju najjaca jeftinija sig je
Od kvarova uobicajenih seleni i kugle, mijenja se i separator uljnih para, ali to su ulaganja 10 do 30 eura tipa

Jeri moze da se izvrsi i prenos i registracija sva ta papirologija u jednom danu ako se pojuri?

Nemžae se završi jel im se pauze ne gadjaju

Odrzavanje E46 jeftino?
Pa koliko moze da bude registracija?

Održavanje je normalno
Reg do 30 k mada zavisi koji oćeš motor

Jeri moze da se izvrsi i prenos i registracija sva ta papirologija u jednom danu ako se pojuri?

ако си већ добио решење за порез може, али ако немаш то се чека. зависи од општине, негде и месец, негде добијеш за неколико дана. нађи агенцију која ће све да заврши (неке неће за порез), а требаће ти у том случају ако агенција плаћа порез, овлашћење оверено код нотара да може лице из агенције да плати у име продавца.

то све под условом да региструјеш ауто у истом регистрационом подручју, ако не морају и да се одјаве таблице.

Održavanje je normalno
Reg do 30 k mada zavisi koji oćeš motor

Pa neko ispod 2.0
I zar nije on malo predugačak za gradske uslove? Mislim hečbekovi su valjda za to malo prilagodljiviji...

Nije, sedi pa provozaj, videćeš. Duži je npr. od golfa 5 20 i kusur cm.

Krle, BMW je taman, samo je Volvo dugačak :-)

Dobro onda da volvo ne vozim

Mislim da su dobri jer su pravili avione, a nekako je njih teze napraviti

јесу цимали некога за фолије на задњим стаклима?

hečbekovi

Jebem li ti mamu ja u pičku

јесу цимали некога за фолије на задњим стаклима?

Retko ali jesu. Najcesce ne diraju ako prednja nisu zatamnjena ali cim ima pravo da te kara mozes da naletis na nekoga ko hoce, treba ti atest i za njih a smeju da budu zatamnjena do 70 posto

зар није 100% за задња? требало би да нема ограничења. рекли су ми на техничком да не могу да добијем атест за уграђене фолије, него морам да скинем, уградим поново са атестом. као нико не издаје атест за већ уграђена.

Jeste 100 posto ako je vozilo za razvoz pekarskih/smrznutih proizvoda xd

Trazi atest direktno od proizvodjaca, ako nema ovlasceni distributer ovde zahtevaj da salju dopis fabrici u, nadam se, nemackoj. Sa tim u amss i platis taksu neku i cao. Ne prelazi ti sve soma-dva dinara.