Prijava

Маестро ♦
Da da posto se u srbiji voze samo auti 2010. i mladje. Pardon u Bosni

U Bosni su se uvijek vozili bolja kola, šiju nas jedino Crnogorci i Hercegovci, al i oni su u Berkoviće dolazili.

Nije problem šta se vozi, sirotinjo, već šta se uvozi. Ne isplati se uvoz auta starijeg od 10 godina a kamoli 20. Uzmeš pare i kupiš već registrovanog jer ako je stariji od 10 i uvezen znači da je crkotina.

Bolja kola nego gde Skočko?

Kapiram da mislis na Srbiju pa te moram pitati kad si bio u Beogradu zadnji put
Beograd pa Podgorica pa 10 mesta prazno jbg

Da se mene pita svi bi vozili Kiu

Laki moj covek

Inace je najveci procean dobrih automobila u novom pazaru

s tim što je ipak podgorica pa beograd pa 10 mjesta prazno

Ako pricamo o procentu pg je vrv malo ispred beograda jer je u beogradu normalno da na parkingu jedan do drugog stoji auto od 120 soma i 350 evra jer je registrovan i ima plin inace bi bio 120

Prekjuče se vratio iz Beograda nakon 4 mjeseca i u jebenom Tesliću, gdje god se okreneš vozni park je kao u Nemanjinoj 1 oko pola 9 ujutru.
Istina, procentualno imate manje VW-a generalno ali Bosanci šibaju.

E moji čobosi kad je NP-om gazio ferrari 458 italia, vi ste zvizdali za citroenom c6. Kakva bre podgoricaaaa

Bolja se kola voze u Kolašinu i Mojkovcu nego u celoj Vojvodini

Sever srbije uvek tanak sa kolima pa i BG da nije centar Srbije ne bi imao nekih besnih kola. A i ne znam koliko je relevantna ta prica o Bgu kada ih i tamo vozaju Crnogorci

Ja sam se iznenadio kad sam u Lugano Svicerland pre dve godine bio, uospte na ulicama nisu besni automobili. Jeste sve to novo ali nema ferarija, porsea, lambordzinija u velikoj meri kao sto sam ocekivao.

u podgorici svaka kuca ima bar X6

treba odes u mesta gde je mali porez ako oces da svaki drugi auto bude ferari maserati porrse, ili cirih, zeneva, ne lugano
uglavnom to ljudi voze vikendom

Danas na NBG prosao Ferari s VR tablicama, svaka cast Zapata

Ne vadi de celt, sirotinja ste.

nisam reko da nisam

U kom si gradu ti tamo?

pa promijeni nik u "ilir"