Prijava

Onaj sledeći model je meni top.

legenda kaze da je svarceneger bio u posjeti toj fabrici pa vidio neka vojna kola što prave pa ih je pitao bi li njemu napravili jedna da ih vozi po naselju i eto ideje

Pani, bio sam ti u Podgorici juče.

Brate mili, kakva je ono vožnja u kružnim tokovima. Kao u Indiji, niko ali niko nema pojma šta da radi. Jedni seku kako im volja, par njih stalo u sred kružnog jer videli da goću da se uključim.

Ima toga i kod nas, ali onako masovno gubljenje u kružnom nisam video niđe.

jbg učimo se, kružni tokovi su još uvijek novina za nas

Odlicna prica Tilmo, kao sto smo navikli od tebe vrlo istinita xD

Inace to je hamer Crnog Djurisica, legende velike.
Zna tako kad parkira da ga pritegne lancima metalnim za drvo ili banderu. Ne moze ga pauk podici ali sigurno je sigurno

H3 goli kurac je od auta
H2 tezak, trom, trosi, motor ogromni, na terenu opet goli kurac, na platformi je nekog starog sevroleta da li suv ili pikapa...
Nista specijalno, preskup jes, pretezak isto, dzabe motor ogromni, presirok i kockast i najcesce zut.
Ali opet je lijep kako izgleda, pojava jbg, vozio bih ga sig

Života mi sam bio u Pg, onaj kružni kod novog vrtića mi je bio haos, samo fali da voze u suprotnom smeru.

Elem, kad pomislim na Hamer, na ovo mislim. Realno je više atrakcija za naložene amere i propale fudbalere u Srbiji. Xd

Nece slika al znate o cemu pricam

Sto se ne javi brate na rakiju da idemo. U Koloseum recimo. Ili u Kulu Karadzica ako radi, paninaro je obozava cuo sam.

Pa da sam na duže bio, javio bi se. Doduše ti bi me prvi odjebao jer sudiš na osnovu vukajlije A NE ZNAS MOJU PRICU. xd

Elem, izgradila se Podgorica, deluje fensi. Al je i dalje vruća ko tepsija jebena.

Ja sam cuo da se leti ne moze nociti u Podgorici, turisti je posete na obdan i beže na more

Ko ce bre u 45C, tu ni klima ne pomaze sparina mrtva

Podgorica selendra gora od Jagodine.. daleko od svega, svud okolo kamenjar, vrućine nepodnošljive, arhitektura najprostija moguća, baš smara

ali samo 500km od beograda, jarane

Bmw 318/320d (ne razumem se u to e60 e90 picke materine) serija od 2005-2011 dajte mi neka iskustva, misljenje itd

320d najbolji motor, ako nisi vozio zadnju vucu do sada ne bih ti preporucio, prilicni nestabilan. Ja sam vozio 330i, on je ogroman potrosac i nije mi vredeo truda i novca oko istog. Godiste 2008 da napomenem. Sve u svemu, e90 po meni smece od auta. Pozdrav