Prijava

Pazi ovaj e90 3.0 koji sam imao je zver kada cujes ali bukvalno je mekan ovjes, osetljivo, problemi sa menjacem nisu reseni tako da je lutrija moguce da ces ga popusiti. Ovo je moje iskreno misljenje. Potrosnja ce ti biti znatno manja od moje, meni je u gradu bilo oko 15 litara.

I da ne zaboravim, na autoputu je neverovatan, to moram priznati.

Sa novom generacijom je priča druga. Mada po meni bmw 3 serije je bezveze. Uvek bi gledao bar 5 ako mi je nepriuštiv, ne bih ganjao bmw.

Preogromna razlika u ceni izmedju petice i trojke, a trojka mi se svidja maltene jednako tako da necu da dajem 4-5k evra vise za peticu. A uzecu trojku sa paljenjem na dugme multimedijom itd, full auto

Odeš u Njemačku, a ne kupiš mečku kad se vraćaš kući cccc. Garant nisi ni lavove na ogradu stavio. Bruko.

Zajebavam se, dobar je auto generalno, samo nemoj da uzmeš najjeftiniji primerak pa da posle bude ''e ne valja bmw''.

Bas dosta poznavalaca ovde ima, ako naidje gtd slosice mu se

Bmw taj motor problem sa lancem ima. Skupo ulaganje, posebno ako pukne sto se desava dosta. Od 2007 to im je kad su izmijenili motor i lanac iza stavili.
Ako gledas kupe prelijep je.

Ja bih uzeo 530d sig. Skoro vozio jednog u fulu, sa onim comfort sicevima <3

Ovaj gore kad napisa da je trojka zver na autoputu preskočilo mi srce

Sve u svemu, bezveze auto. Ne znam sta ps zeli reci, ja sam kompetentan jer vozim bolje auto od tog a vozio sam i gora. Znaci poznavalac, to sam ja.

Pa vidis da ne smem da ti protivurecim da me ne bi ispreskakao cinjenicama

Vi bi vasem bratu po pasosu, maestru, preporucili auto koje ce mu stvarati probleme? E pa ja to ne mogu

Je li to maestro otisao da radi u Njemacku? Miki da li ljubomoran si (malo)?

Miki da li ljubomoran si (malo)?

Maaaaaaalo. Šalim se, isti kurac tamo i ovde. Pre bi mi Nemačka bila zgodnija zbog jezika, a sad mi je leglo malo ovde sve, jezik sam naučio u nekoj meri i cepam dalje.

Sta vozis sad miki, w124 ili e36?

Lanac vredi pisljivih 120 evra, i ako ga menjas malo cesce i da majstor proveri jel dobar svaki mali servis ne bi trebalo da ima problema. A sta kao od 2007. pa na ovamo pucaju lanci pucaju a od 2005-2007 ne??

Црвени барон
Sta vozis sad miki, w124 ili e36?

VW Bora.

Da u nemackoj sam ali bih uzeo auto na srbijanske tablice. Jer ne vazi se dobar auto ako je na stranim tablama kao sto se sise ne vaze ako je cura debela

Hahahaha balkan priorities