Prijava

Ako nije zarđala cela ok je.

Thilmo, sta vozis ?

Ma nije moj taj BMW. Drug kupio pa sam ga probao.

Ja vozim najbolji auto na svetu, službeni.

Naravno da nije Bmw ako ima prednju vuču šta pričaš to druže
Dobre su te Mazde, ima moj drug gt odličan auto

Ovo ko c4 pikaso hahah
Nisam ni znao da postoji

Pa neki novi model, od 2015 se proizvodi. Kao konkurencija Mercedesovoj B klasi, prvi BMW sa prednjom vučom.

Ima 150 konja al nekako preslabo ubrzava a probao sam da ga manijačim.

Meni liči na mečku b klase.

Galantni kosovac
Mazda 6 2005 godiste 2.0 dizel, kakva je?

Jedino je jebe korozija i ko je ugrađivao loše rezervne delove, ostalo je ok. Manje - više. Standard sa većinom novih dizela - osetljive i skupe dizne i skup zamajac. Realno i ja bih je kupio, al' benzinca.

Barni ovo sto ti dodjos kaze za nove dizele 15god stare. U nju idu denso dizne jbg skuplje su i zajebane za remont.
Od mana limarija i scv ventil cest je kvar. Onu od 100kw uzmi

Bmw mpv ka jebanje preko gaca

Koliki problem mogu da prave te dizne, tj koliko moze da kosta eventualna popravka?

nove dizele 15god stare

Pogrešno se izrazio, novije generacije da nisu pd sistemi.

Galantni kosovac
Koliki problem mogu da prave te dizne, tj koliko moze da kosta eventualna popravka?

Zavisi od oštećenja (reparacija ili menjanje) i od majstora i radnje. U ovlaštenom znam da je bila priča za menjanje sve 4 dizne da je bilo tipa 1000 eura.

Reparacija je oko 200e za taj auto

Ali ne bi trebalo da imas problem ako sipas normalno gorivo i ne vozis cesto na rezervi

Barni remontujes, vjerovatno oko 150e, i u tojote idu, nove u ovlasceni su u krv, tipa 400 po komadu, ne znam tacno za tu mazdu. Nemaju one sad neki problem sa diznama da crkavaju, nijesam ni reka, ako nemirno radi 90% je scv ovaj.

E da, pomenut je i plivajuci zamajac ali su prednja vuca, tako da mozes zazirati samo od njega i muslimana

Nije ni plivajuci toliki bauk jbg

Pa u top 3 je uz zadnju vucu i muslimane, koliko sam obavijesten

i muslimane,

Samo te pratim

Zadnju vucu i promaju* :)

Priprema se pasat 8.5. Dobice zadnje led stopove sa 3d grafikom i sitnije izmjene