Prijava

Ocel trebat 3D cvike za te stopove

Gospodo ako ovaj auto ja registrujem axaxaxaxax ajde odjebi majmune nije Maserati

Taj pezo je zvijer

Mečka francuska. Nikad vise nijedan francuski proizvodjac automobila nece napraviti nesto ovako dobro.

Inače mi nikako ne idu jedne sa drugim iduće stvari: dobro stanje, presretač, mala kilometraža. Znam da su u Pančevu imali 607 2.7 hdi i 3.0 za presretače, nabili im po jedno 400 000 km za par godina i sjebali automatski menjač.

A da je dobar za vožnju dobar je. Trebam da dovezem sad jednog za delove ista kombinacija motora i menjača (odustao sam od cx 7, spičkao sam pare da otkačim kredit od roditelja, pa sam liht roze sad).

Skupljaj te pare, Ceca je u pallas za novu god.

https://static.digitecgalaxus.ch/Files/5/1/0/6/8/9/5/Peugeot_27827.jpg?fit=inside%7C143:547&output-format=progressive-jpeg

Sad provalih u kuhinji da pezo proizvodi mlin za biber.

Treba se proveri dal citroen pravi neke serpe, jebi ga francuzi su to :)

Grom od auta, ovog sam smanjio poslije 20 sekundi jbg

Čekaj, šta mu znači ovo "presretač"? xD

Vise je presao ovaj pezo, koza naborana kao kesa.

Inace izasla skoda scala, golf klasa po velicini, na platformu pola

Ko su kupci takvih vozila da mi se je rukovati sa takvim

Idu na ove sto kupuju jeftiniji c segment kao npr. megan, i30 i slicne

Šomi23 je mušterija za to

Hahahahaha istina

pa je li moguće da cijenite ljude prema kolima koje voze?

Skočimiš
Čekaj, šta mu znači ovo "presretač"? xD

Imam dve teorije.

1. Tripuje presretača zato što su imali 607-ice, a imali su ih jer je vlasnik verano motorsa valjda bio dobar sa tadašnjima pa su nabavljali 206 i 307 za policiju ovako i 607 za presretače.

2. I mnogo realnija, kupio je na javnoj licitaciji pre neku godinu rashodovani 607 presretač za manje od 1000 evra, sunuo je 5000 evra u njega da bude u voznom stanju i sad tripuje nešto i pokušava da vrati uložene pare (ili makar deo).

Mislim auto je generalno bruka udoban i opremnjen, ide odlično, ali brate, ne treba tripovati sad.

K'o kad bih uzeo da prodajem E38 i stavio u naslovu ''Transporter''.

Btw, onaj lik je imoćanin tako da ne čudi što pljuje po BMW-u. Mečka tamo spomenik ima. Samo ne znam što je onda kupovao BMW....