Prijava

Kakav si jednom rukom po krivinama Bohore?

100cc
Kakav si ti na crevu? XD

Kakav si na leba u crevu

Nisam radio kao pumpadjija, pa ne znam xD

Btw tvoj stav prema el vozilima? Nemacka izbacuje sus motore do 2035. Rusi ce moci jos jedino kavijar da im prodaju xD

Bio da zamenim svećice i kablove, vozim onu žensku A klasu 2008god. I u njemu bile originalne mercedes svećice koje su i dalje šljakale ok. 170k prešao auto, baš sam se iznenadio.

Doduše ja nemam pojma automobilima, to stoji.

a čudo da je službeni a da nije dizel. ima li dizel svjećice?

Ma privatni je. Službeno Polo dilzlo 2017.

Miki sto dalje od 2.7 dizela, nema toga kome motor nije crkao. Ostalo jebem li ga ne djeluje lose.

To ako noviji gledas. Imao sam range rover onaj iz 98, jos dok nijesu bili popularni x5 i slicni, dovezao iz ch i na njihove sam table vozio, prije mene kontam nije ni makadam vidio. 2.5 dizel bmw-ov motor, onaj stari, trebalo bi i u ostale modele da je isao. Trom je i trosio 15+ ali vjecan motor jebes mi sve, samo loz ulje je gutao, nije ni potrosnja problem bila. E sad djelovi su se cekali tada po 20 dana bez pretjerivanja, i samo original koji su u krv skupi. I jastucar je, kad se sjebao pozadi nikad vise nije radio da valja. I struju imao kao punto da vozis jbg. Opet nijesam bio nezadovoljan, freelander taj stari ne moze biti skuplji za odrzavanje, a bmw motor od 20god je manje zlo nego onaj 2.7 svakako.

Ovaj je bio sa BMW-ovim motorom, 2.0 111 ks što sam gledao. Gledao sam još i Micubiši Outlander međutim batalio sam do kraja, trenutno mi nije isplativo. Na kraju sam uzeo Pežo 508 2.0 hdi, manuelni menjač i za sada je ok.

Ništa od kupovine mazde 6 :(

a čudo da je službeni a da nije dizel. ima li dizel svjećice?

Ako nisi trolovao, benzinci imaju svećice a dizelaši imaju grejače i dizne.

Neplanirani troškovi, jbg bračni ćivot i sve što ide uz to lol

Budžet mi je jedva nešto preko 1500k, sa tendencijom opadanja. Plus i ova govna oko registracije. Nisampametan

Kupi pežo 307 90 konja bez plivajućeg. SW

Imaš vrh sa panoramom i punim kurcem opreme. Drug ga ima, mazga a dobar auto.

Ne sumnjam, al dobar primerak teško da ima ispod 2k koje trenutno nemam, a nmg da prodam svoj auto pa da dodam jer planiram fokusa da ostavim ženi a sebi hteo mazdu 6.
Ništa od toga za sad.

E jbg, pa.dva automobila u porodici su veliki trošak.

Duple registracije, gume, mali servisi, gorivo.

Je l' ti toliko neophodno da imate dva automobila.