Prijava

mazda 6

2003/4/5

ima ih od 1800 do 2500e, sve što znam je da su uglavnom 2000ccm i da lepo izgledaju, konkretno me interesuju limuzine.

iskustva?

Ima moj najbolji drug i kasnije mu je kupio rodjeni brat istu samo sivu XD
Ova od druga ima GT opremu, jedva je registrovao sad skoro jer debili na tehničkom nisu znali da fabrički ima rep i 2 auspuha
Elem, ovu Gt kad je kupio išla je malo slabije i mi mislili tako treba jer ja Mazdu nisam video na slici a ne vozio
Kasnije kod mehaničara odvezao bez veze zakaci je na dijagnostiku zapušen bio neki kurac ovaj očisti i krenula da ide kao metak baš
2.0 je da, 140 konja mislim
Patio se sa klimom jebala ga i skoro krenuo zamajac al vozi tako ide za Austriju svakomalo
Generalno nema manu da kažeš to im je slaba tačka generalno je skuplje održavanje malo
Daje baš dosta za tu cenu koju dajes nema tu šta

Planiram da se sa hečbekova prebacim na limuzinu, šestica mi je na vrhu višliste

Generalno dobar auto, samo ume limarija da im popusti pa na to valja obratiti pažnju.

Did you mean:

dobro auto

Kupiš Stojadina trulu višnju, ugradiš plin i Bog da te vidi. Uglavnom te starije Mazde, Honde, Tojote su prvenstveno proizvodili za azijsko tržište gde je takva klima da nije bilo potrebe za nekom boljom zaštitom limarije.
1989: Trula višnja
2021: Trula

stratimir
Did you mean:

dobro auto

Može i tako.

Da imam malo više para jurio bih neku hondu akord, nikad nisam vozio japance pa mi trip neki

Ako ti je stalo do toga da voziš neki auto jer ga nisi vozio onda nađi nekoga ko ima taj auto pa ga pitaj da ti da koji krug da vidiš kako ti leži taj auto. Da ne bude posle mesec dana, eto ga isti auto opet na oglasima samo drugi prodavac.

Ta mazda gledaj da je motor sto bolji. Ako moras da ga radis pa od karika i najobicnijih dihtunga samo original djelove imas da kupis, izadje nerealna cifra na kraju. Dizne isto ne crkavaju cesto ali su japanske, tesko ces naci nekoga da ih radi. Limarijski zna da popusti rekli su ti vec. Set kvacila je 700e ili pola vrijednosti jbg. Od kvarova cescih scv, inace ok auto. Za hondu ti pisem kasnije.

Honde te starije vjecan motor imaju, ali je benzinac jbg i sve sto ide uz to plus registracija ako je 2.4

Miki na kraju je polo kros zalicio na dzipa xD. A bas sam 3008 i gledao jer sam prvo trazio auto koje cu voziti tipa kad 5 mjesta zatreba. Vidi se francuz a i redom su 1.6 i rekoh aj u kurac necu da se mijesam u izbor.

Dobar je polo. Recimo kad sam gledao pre nekog vremena neke džipove, meračio sam freelandera dok nisam pročitao iskustva. Gre'ota.

Danas sam prošao i video ovaj auto, bio sam ubeđen da je poginuo. Auto uvijen kao limenka, razvalio bankinu.

https://www.juznevesti.com/Hronika/Vozac-skrenuo-iz-trake-i-udario-opelom-u-ogradu-na-auto-putu.sr.html

Sad čitam nema ni povređenih.

Miki sto dalje od 2.7 dizela, nema toga kome motor nije crkao. Ostalo jebem li ga ne djeluje lose.

To ako noviji gledas. Imao sam range rover onaj iz 98, jos dok nijesu bili popularni x5 i slicni, dovezao iz ch i na njihove sam table vozio, prije mene kontam nije ni makadam vidio. 2.5 dizel bmw-ov motor, onaj stari, trebalo bi i u ostale modele da je isao. Trom je i trosio 15+ ali vjecan motor jebes mi sve, samo loz ulje je gutao, nije ni potrosnja problem bila. E sad djelovi su se cekali tada po 20 dana bez pretjerivanja, i samo original koji su u krv skupi. I jastucar je, kad se sjebao pozadi nikad vise nije radio da valja. I struju imao kao punto da vozis jbg. Opet nijesam bio nezadovoljan, freelander taj stari ne moze biti skuplji za odrzavanje, a bmw motor od 20god je manje zlo nego onaj 2.7 svakako.

Kako da proverim osigurače u kolima a da ih ne vadim.

Jaa na pumpi kupio neki set, kao osigurači i za proveru. A ono unutra obična probna lampa. Mogu li sa njom da proverim?

Odvezeš auto kod majstora.

Možeš
Štipaljka od glinerice ide na masu a iglom bodeš metal koji viri sa obe strane osigurača
Onaj koji radi svetli na obe strane

Oni koji imaju stalnu struju
One koji nemaju ne možeš tipa ventilator kabine dok ga ne uključiš al ono beži u kurac ne možeš ti to sam haha

Ja ne bi slušao savete od amatera na Vukajliji. Odvezi ti auto kod nekoga ko se time bavi i ne beri brigu.

Vidis da Boh zna, lud je ko struja a i sa 3 godine se sam dovezao iz Minhena u Audiju 100