Prijava

Da postoje redovne autobuske linije i posle 20h /7 onda bi jen auto završio poso

Ako je 1.8 dizel ok je ford brate skroz, i mazda ta je auto od 20 god, nije da je neka steta. Za zenu jos jedan fokus samo druge boje lagano xD pusti Tilma jbg da moze isao bi i na more u polu majmunari

1.8 tddi.
Možda uzmem Mondea trojku, samo vrv neki tdci za iste pare
Opet je to matori krš, al je ipak lađica prava ako me ukenja očuvaniji primerak

Samo tddi 1.8

Taj sa C ima neke silne mane. Znam da sam guglo i da je sranje

GTD ko ti je ova lobanja na avataru

C je komon rejl, d je bos pumpa.
Mondeo 2.0tdci onaj jaci uzmi, i uopste nije los motor

Barone pa zar ne prepoznajes prijatelja dok je bio mlad i lijep? ide i na vajber ova jebes mi sve

Ja i moja ljepsa polovica (u ogledalu) xDDDD

Da ostane odje koristan dosta tilmovski konentar.
Znaci plocice za 640d bmw sam platio preko 20e jeftinije par nego za a6 2.0tdi sto sam prije vozio. Ista marka isti uvoznik. Znaci veca kubikaza > manja, nemoj da vas lazu!

Potpuno je bezbjedno jer ovaj pijacarski uredjaj nema apsolutno nikakvu funkciju.

Za 5€ povećaš konjažu i smanjiš potrošnju?!
Šadap end tejk maj mani!
I usput sjebeš bord na autu

Moderna verzija onih magneta za juga i ladu, stavis na dovod goriva i trosi 30% manje a 20 posto ide bolje. Samo oni nijesu bili 5e nego tipa 20 maraka, vise ovaca je bilo tada hahaha

koliko je ovo realno odnosno koliko je bezbedno za sam rad i ispravnost motora, tj jel ovo neka zajebancija?

opasan je ko placebo. sad me zanimalo i naso sam na internetu neko otvorio ovo i testirao, i sve sto ima od elektronike je jedan kontroler sto kad auto posalje neku poruku na CAN, treperi diodu da izgleda kao da nesto radi :)

u nekom normalnom svetu bi moglo da se kaze da je cista prevara

E kunem vam se, da ga imam dje drzati kupio bih neko auto od 200e da ga vozim dok sam po gradu.
Udje mi nocas u gepek komunalna policija sa sve rotacijama. Ovaj sto je vozio je bio jako nepristojan i zalijepio sam mu samar u afektu, nastao je haos itd. Steta na autu minimum tih 200e, vrat ujutru cemo vidjeti da li ima problem, ostaralo se, opametilo...

Idi u bolnicu, traži da ti stave kragnu i tuži ih obavezno