Prijava

Znam ja odavno za nju, bomba opasna. Nedje je iz Medjugorja pa nema onaj njihov akcenat, ali savrsenstvo ne postoji hahahaha

Ova sa snimka liči na onu Jutkinu

Zove se Jelena Glišić, voditeljka. Začas se izgugla.
A Ivana Knol je ona ispromovisana šatro navijačica sa poslednjeg SP
Pomuti vam pičkica razum očas

Ivana Knol iskrena preporuka za Hrvaticu

sve bi to bilo lepo da naslov videa nije "Jelenina reakcija na...", ste slepi?

evo ga stalker opravdava svoj nik ovde

Pa dobro celte da li si debil ili sta, za Tilmovu prvi put i cujem. Ali eto, da komentarisem i ja, lijepa je, vise slatka nego sto je neka riba.

Ubacivanje 1.3 turba u jugo? Mislim da su zakasnili bar 20 godina.

Koliko košta motor toliko košta da se ojačaju koševi na jugu da taj motor ne izleti napolje jebeno hahaha

Tuzni smo :(
https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/auto/clanak/volkswagen-je-proizveo-zadnji-limuzinski-passat/2331238.aspx

Inace ih je pa sigurno preko 70% karavanskih vani. Sad mi je stigao jedan b7 dsg, 4x4, ful unutra ali karavan. I jedan v250, drze cijenu kao ludi, vjrv cu ga zadrzati i ubaciti transfere da radi.

jel znas gtd da sam otiso full gastarbajter skoro, i kupio BMW i ja?

Sa srecom brate, koji?

ovakav:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/4d/BMW_218d_Gran_Tourer_Advantage_%28F46%29_%E2%80%93_Frontansicht%2C_24._Oktober_2015%2C_M%C3%BCnster.jpg

maltene isti, 4x4. trebalo mi nesto vece sad za autoput, sneg, duze voznje, dosta prostora a idealno da ima 2 sedista iz gepeka kao opciju. gledao i bukvalno opcija mi suv ili ovi mini kombiji danas. posto nisam bas tolko pun da dam 80k da kupim volvo xc90, lendrover il slicno, krenuo sa mid suv, probao skodu kodiak, nisan x trail, pezo, reno, vw i na kraju reko aj da probam bmw 2, i kupio ga jer jebi ga, gastarbajter sa balkana sam, a i bolji je jedno 10x od ovih ostalih, sto za voznju, sto ovako.

blizu sam bio da kupim kodiak doduse, odlican je suv. da ne kazem bolji od ostatka VW. pezo, citroen, da ne ubacujem uopste u pricu.

Celt ima noob bembaru

Cek jbt, jel realno da bmw izbaci ovakav smece dizajn

Random polo ima bolji smek od ovog

Ko Fiat Multipla.

Ne znam nadam se ne dolazi u srb sa tim. Ne bi se proslavio.

Izgleda kao na multiplu da je nalepio bembin logo

jebi ga, jeste, porodicni auto. kupio sam za ono sto ima unutra uglavnom, i odlican je za to. tiho, moz se vozi ceo dan da ti se ne smuci zivot, udobno, masira dupe i ostala sranja. jebeno su mi dali dugme koje mogu da pritisnem u autu da mi se javi neki karam prasad iz indije kog mogu da pitam kakvo je vreme danas, ili gde da idem u hotel jer valjda ne umem da koristim internet ili stagod.
upotrebicu ga nikad ili ako mi nekad bas zatreba neko da mi menja gume :)