Prijava

jos me nije spicila kriza srednjih godina da kupujem dvosede. i dalje sam ok da idem na poso biciklom, stavise odlicno je to, jer mozes da napusis kurcem svakog ko to ne radi, pogotovo u poslu gde sam ja.

Бициклисти су зло овог света

Pal mal na kutiji i dalje

Rispekt

Celte kakvu si ovo cigansku sreću uzeo?

kad smo kod autombilizma, nudio sam ljudima iz srbije da pokrenu posao samnom sa punjacima za e-automobile. vrlo malo ulaganje, sica u pocetku ako i bilo sta, za 3-5 godina cenim da ce biti vec konkretan profit, plus prvi si na trzistu. nemas konkurencije.

ne znam jel su ljudi gadljivi na novac ili sta, ali svi me gledaju ko budalu. a ja nesto ne mogu da se jebem sa tim, nit sam tamo, niti umem tamo.

Generalno lep auto, fin dizajn, praktican neupadljiv komforan.

Samo mi ne ide bmw znak na njega.

Svako sa kradenom struje krene prvo majninguje

True fact

Aha, više je nekako reno 4 iz 2016.

Kapiram da celt ima brkove ko flanders loooooooiol

Е да, да не бих ишао у офтопик само да вас поздравим.

Isakov, hvala buraz

jeste brt, ne protivurecim, mama-mobil. necete me postideti, tako da jebem li ga kud idete :)
bukvalno sam samo gledao da ima okolo sto mi treba, svestan sam da nit cu ovo da vozim da se kurcim, niti da nadjem picke, niti na posao. reko sam gtdu jer on i boxor se kunu u bemve, a sad i ja imam bemve. makar tetkasti :)

Celt = "nije puno prešao, vozio ga švapski penzioner do pijace i nazad"

Verzija sa drvenim paternom sa strane pls :)

nit cu ovo da vozim da se kurcim, niti da nadjem picke, niti na posao.

Gde ćeš Celte da ga voziš, na Parizdakaru?

Aha, više je nekako reno 4 iz 2016.

fan fakt: kad sam imao 18 god, sto je bilo pre 20 jebenih godina u picku jebenu materinu, vozio sam kevin reno 4 jer jebi ga, bio sam sitorinja. i kupio bi danas da ima novi model koji je reno 4, cisto zbog nostaligje.

Reno 5 je bio campus 4ka bila cipela aka sporet