Prijava

Vozio sam. Ne postoji los bmw. Zato neverujem da si uzeo ovaj dizajn.

I na kraju ukapirao sam da ti je sustina brend. To je ono sto ne razumem prilikom odabira celtomobila

Ocekivao sam x3 ili peticu karavan iskreno, ovaj ne pamtim kad sam vidio ali sigurno dobar izbor za tu namjenu.

to je to. namenski sam gledao i na ovom zavrsio.

4x4 pretpostavljam da mu je kao sa minija. Kad sam uzimao bmw svi su mi govorili bjezi od xdrive, lomi reduktor itd i mene bas xdrive zapade. Nikakav problem do sad ali ipak quattro je pouzdaniji mnogo.

to ne znam, probao sam ga skoro po planini po snegu, i odlican je.

Celte koliko tih x punjaca trazi snage? Pretpostavljam da ga ne bi covjek mogao instalirati dje oce tj od opterecenosti mreze zavisi?

Vozio sam. Ne postoji los bmw. Zato neverujem da si uzeo ovaj dizajn.

a koji cu brate? VW 90'te, pezo hocu da budem moderan ili reno jaje? bukvalno imas opciju ili ovo ili skodu kodijak ili dodaj jos tonu novca pa kupi volvo ili premijum suv.

Gtd da ce napravi nedje u podbrdjuju

Koji kmetizam konsterniran sam

Celte koliko tih x punjaca trazi snage? Pretpostavljam da ga ne bi covjek mogao instalirati dje oce tj od opterecenosti mreze zavisi?

95% punjaca moze sa trofaznim prikljuckom. mislim cak nije ni industrijski, do 22kW.

ovi na autoputevima traze vise, al to nije ni bitno, ogromni deo trziista na pocetku ce biti trzni centri, vece firme, javni objekti itd. na to idu subvencije

Celt: treba dva 2kw naizmenicne sa stabilizatorima, natkriveno, obelezeno, pay pay pal slot
Gtd: eo imam garazu sa trofaznom kradena struja

22kw a ti kontaktiras random nuba.

Eo da se razumemo, imam prikljucak na obkektu 25A.
Mogu isporucim struju 24kw.
Nije probl ni de prosirimo, postoje uslovi.

Zelim da se obigatim

ne kontaktiram nikog. cimao sam neke gradjevinske firme da ponude e-parkinge uz nove objekte, al uglavnom nista od toga. iz razloga sto kazes.

Ne ozb mogu uradim ovde imam prostor kad malo bolje razmialim

Imam dvostrani prilaz, 25A struju, relativno prometna raskrsnica ne kapiram prepreku

ma ne treba kod tebe, treba neko da ponudi ugradnju punjaca firmama i komercijalnim objektima koji ce od naredne godine ili kad vec da dobiju sto direktive, sto subvencije da prave to

Samo nam fali el auta

posto sad znam da cimaju sto snajder, sto abb, sto simens, koji naplacuju dobrano po parking mestu. jebem li ga koliko al mislim da bar 20k naplate, da stave premijum punjace, a isti posao moze da odradi kineski za 500€.

ima tu prostora i to dobrog.

Ma daj celte trba svuda, to el sranje staje na svaka 2-4 sata voznje i puni se x sati

Hahahaha Caro, GTD radi zgrade. Mali problem je sto su garaze poplave pri nestanku struje ali svakako ne mozes puniti auto kad nema struje hahaha

Bravo gtd.
Nadam se da u cenu kvadrata ulazi i parking povrsina, ili si i dalje seljacka nubara kao ranije

Msm biznis planovi su level kajzenovog ktitorisanja davnih dana.

Taj neki nubizam