Prijava

Sto se el auta tice to ce bas biti zajebano nabavljati polovnjake sa razvaljenim baterijama.

Preso 150k baterija NOV NOV NOV KOZA

Cara™
Dibro celte aj ne budali sa tom pricom.
Kome trebaju el pumpe ako nema vozila.

malopre

Cara™
I kome treba auto koji sa jednim punjenjem predje 200km.nismo jos tako nisko pali

to je to. to je upravo ono sto kazem. cuo sam vec x puta.

slusao sam to i ovde pa pocinju ljudi da kapiraju da ima tu neceg kad krenu da zaradjuju novac.

neverovatno mi je da nema niko ko ovo gura tamo. potpuno otvoreno trziste, verovatnoca je 100% ce doci do toga.

Kad je rekao da je kupio bmw odmah sam pomislio na ovaj ili na x1. Cak mi je na momenat (s obzirom da je kelt neki informaticar) prosao i3 kao struja fazoni new age ali kontam to je preterano

Necu da te bacam u dumanje ali mislim da je kodiak bolja opcija bila u smislu upotrebljivije je auto ali kapiram da nemas neke megalomanske apetite kad su auta u pitanju (ides bajkom često) i onda je ovaj bmw sasim korektan izbor, nek ti je sa srecom

Da za 10-15 god.
Ljudi u srb su prakticni jer moraju.
Sta da se blamira sa tim smecem na svako malo

Al da se ne lazemo, pricao mi ortak iz norveske, uzeo tamo neku kucu bez trofazne struje, svaku noc izbacuje kabl napolje da bi dopunjavao automobil koji napunjen prelazio 150km ako nije jako hladno

Taj bmw kao citroen da ga je pravio bukv

Obj pre bi zaradio da otvoris petr stanicu. Stanje je takvo

Mogao bi tomosove pente četvorke da valjaš bolje.

Kad je rekao da je kupio bmw odmah sam pomislio na ovaj ili na x1. Cak mi je na momenat (s obzirom da je kelt neki informaticar) prosao i3 kao struja fazoni new age ali kontam to je preterano

Necu da te bacam u dumanje ali mislim da je kodiak bolja opcija bila u smislu upotrebljivije je auto ali kapiram da nemas neke megalomanske apetite kad su auta u pitanju (ides bajkom često) i onda je ovaj bmw sasim korektan izbor, nek ti je sa srecom

to je to, osim da sam informaticar, to je zabluda koja se provlaci ovde odavno, posto znam da programiram :)
nije kodiak bolji. probao sam oba.

Prica sa el kolima je bas noob kurcina.

Obj plin je obnovljiv izvor i sagorevanjem ne pravi stetu za razliku od ekstrakcije jebenog litijuma.

Sto se ne baziramo svi na jebeni plin.

Ne nubuj melkijades pls, sto se dizajna tice Citroen > BMW

Svaki francuz je u ukupnom duzajnu bolji od bembe.

Bemba samo spolja, unutra smederevac

Mada ovaj celtov i spolja ko smederevac looooool

sto se dizajna tice Citroen > BMW

Na ovom primeru evidentno.

Kenjate za celtovog bembu

Lep auto ali ne treba ima bmw znak. Zato je nubomobil

Bemba samo spolja, unutra smederevac

jesi vozio bembu, kolko god da je los? aj fak ju nat, imam batlera (consierge) u automobilu kog mogu da zovem da ga pitam sta ocu. sto, pojma jebenog nemam, ali imam i to pored milion ostalih kuraca. neki su vrlo korisni ustvari.

recimo mnogo je kul stvar da ukljucis klimu da ti zagreje/oladi auto pre nego sto vozis.

O dizajnu pricam spolja vs unutra.

Solja spejssatl unutra lada

Ocekivao sam x3 ili peticu karavan iskreno, ovaj ne pamtim kad sam vidio ali sigurno dobar izbor za tu namjenu.
Pored te tipke imas jos i tipku sos koja na novojim modelima ima nezavisno napajanje, baterija moze odraditi odredjeni broj ciklusa i kosta 60e xD

4x4 pretpostavljam da mu je kao sa minija. Kad sam uzimao bmw svi su mi govorili bjezi od xdrive, lomi reduktor itd i mene bas xdrive zapade. Nikakav problem do sad ali ipak quattro je pouzdaniji mnogo.

recimo mnogo je kul stvar da ukljucis klimu da ti zagreje/oladi auto pre nego sto vozis

vebasto, ali je tako glasan da te probudi.