Prijava

Imaš sportske automobile kojima je jedina uloga da budu sportski i onda Bmw napavi kola sa kojima možeš sa decom na Zlatibor i u Vrnjačku banju i odnese se na 400 metara

Boh skoro sam dosao sa prvog veceg puta otkad imam bmw. Bez problema 1000km iz cuga, pretezno brzina izmedju 200 i 250. Jako tih na tim brzinama. Pegla krivine nerealno dobro, kapiram samo panamera tih godina da se bolje vozi. 640 redni sestak dizel, veliki moment, zvuk je isto predobar (njegov, ne pusta na zvucnike). Komfor za porodicu skroz ok, mada ne moze krovni kofer ko koristi, ja ne koristim jbg. Luksuz isto, unutra sve sto je moglo oblozeno je kozom. Kad se bude mijenjao morace to sljedece auto bas dobro da se potrudi haha.

Za godinu i neki mjesec preko ni jedan problem. Mozda problemicic da ga jebe duzina ako moras na nestandardno kratak parking, a iza uzak prolaz ili tramvajske sine ne mozes parkirati bez 2 mjesta slobodna, ali to nije mana auta i za svakodnevne aktivnosti lako se rijesi.

Boh ova sto je za mis izabrana ima odlicno dupe, slatka je i ima slike iz muzeja pogodi kog brenda? Bmw, tako je.
Hostese mater im jebem su mi proklete, posebno otkad mi je ona slupala audija, nikad skuplja picka. Roditelje sam joj tada jedva smirio

Pozdrav gospodo. Nije moj teritorij definitivno, ali ako neko može pomoći, imam par pitanja u vezi ISTA+ D i ISTA P.

Tojest programa za dijagnostiku za BMW, ako iko zna išta.

Nekako mi se jedenje karamelizovanog ananasa na tuna stejku ne uklapa sa voznjom bmw-a

solidna sirotinjska spika ovaj ananus.

Nije potrebno meni, dragi autori, ja i ne posedujem auto.
PS ananas ovde kilo eur, koji kurac?

Pitaj, mozda znam

E ovako posto ocekujemo prinovu. Neko auto da je prostrano ali istovremeno ne puno glomazno, da zena moze da vozi a i ja kad idemo svi na duzi put. Dizel do nekih 10.000.

Druga solucija je da prodam bmw i dodam tih istih 10.000 ali ne prodaje mi se iskreno. Tu bi dosao u obzir cayenne, ali mi je opet puno para za polovno. Od novih imaju one skode, i santa fe na neku akciju 50+ hiljada, stvarno u fulu. Skoda mi je ruzna, hjundaiu bravo u nekim stvarima, dok u drugim nije ni za kurac realno. Tako da mislim da ni jedan ni drugi ne vrijede te pare xD

Ako je prvo dete, i taj BMW ti završava posao. Je l' f10 beše?

Ma nije f10 šesticu vozi
Gtd ja blizance spakujem u kabriolet i kolica ona dupla velika u gepek, nemoj da se opterecujes, lagano i nemoj kupovati x3

Tilmo cetvrto dijete, trece sa sadasnjom zenom.

Boh gepek nije problem, bas me boli kurac sto ne mogu pola kuce da ponesem, svudje ima prodavnica ne idem u Afriku. Ali je problem mali zadnje sjediste. Ova dva zadnja su ono profilisana super, super nagib i sve, dok srednje nije nikako za dalji put. Em je tvrdo em mora taj sto sjedi da rasiri noge bas jer moj naslon za ruku ide skroz do pozadi i ljubi sjediste, tu su i otvori za klimu, tipke za grijanje siceva itd. Bas da je porodicno auto nije tj jeste ali za 4 max

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20148088/porsche-cayenne-turbo-s?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0
O ovome sam razmisljao i kapiram da jedini nasljednik bmwa bi mogao biti. Plus je v8 dizel sto je pitanje dana kad ga vise nece biti i plus je sto je stvarno napucan, jbg porse

Ali ga jebe opet sto je dzip, dzabe sve, fizika se osjeti i u voznji mi bmw prija, bas mi je ideal

Tako da kapiram zeni neki touran ili tiguan ili rav4, nijesu dugi ni karavani, ugradim rikverc kameru ako nema, svakako imaju multimedije tako da je ok prica kapiram. Ne znam koliki je onaj opel sa kontra vratima, 1.7 je upaljac za po gradu. Ako ne bude htjela da mijenja auto moracu neki 760il samo za daljeg puta xD

Ilija je ok izbor skroz XD

Солидан флекс

Pokušaj broj 2. Je li se iko zajebavao sa instaliranjem programa za BMW dijagnostiku ili kupovao ona one-click rješenja preko ebaya ili nečeg sličnog?

Jel ovo automacki menjač s 4 ili 5 brzina? Ne znam kako se gleda, znam da se u brzine računa svaki položaj menjača u kome auto ide napred, znači bez rikverca
https://www.auto.my/wp-content/uploads/2015/06/malaysia-automatic-transmission.jpg

znam da se u brzine računa svaki položaj menjača u kome auto ide napred, znači bez rikverca

i bez parkinga (P)

Ne znam Stalkere, ne mozes ovako po slici samo ni da znas, ali vidi se da je stariji automatik, vrv ima 4 brzine. Ove pozicije 1 i 2 su ti granicnici, znaci ako stavis u 1 drzi samo u prvoj brzini, u poziciji 2 menja od prve do druge samo