Prijava

ma da ti diođe da napišeš definiciju o tim kolima

Navikana je Integrale što se mene tiče

Jbt lancija, kako su je sjebali. Nekad ubacala ferarijev v8 u auta, danas proizvodi mislim samo onaj y mali gradski.

Manijace uzeh sa radnike a4 onu prvu seriju. Pomalo neudoban i 1.9tdi. Oko 1400 sa registracijom i servisom me izaslo sve. Bas preporuka za te pare, pocinkovan je sav.

A ne audi, s onim 100 cc drugar imao, jedva pretokosmo jednom prilikom kad mu zakovao servo u vožnji

Ovaj A4 sto Gtd kaže je Golf 2 sadašni haha
Stric imao da l bio 97 1.6 običan dizel haha tipa 72 konja
Al je to mrtvo jebem ti
Al se nikad nije pokvario jer nije imalo šta

More A4 od '98 se pravio valjda, i dan danas ima vrh dizajn. Svršavao sam na taj auto kad sam bio klinac.

Ovaj je 110ks sa bos pumpom, vjecan motor i ide skroz korektno.

Audi 100 mi ne diraj. Navozao sam se sa a6 model kao 100, plakao kao malo dijete kad sam ga prodao. 2.6 v6 kvatro, graviran na 280 lagano, auto je bio azdaja tada. Tih godina sam imao i range rover isto na svajcarske table, onaj sa bmw motorom. Sipao mu samo loz ulje i u parama trosio duplo manje nego audi :D

https://www.instagram.com/p/Ccafu0hqW9W/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Auto od 120 k evra
Konstruktora bih mučio prejakim mukama danima zbog 2 parčeta cevi alo
Pa jebem ti majku

Drugi deo klipa zanemarite, mada lepo je videti

kapiram da ne mogu da stave ovako napolje auspuh, da ne istopi plastiku, da ne zaprlja ili koj kurac.

al da, nije mi jasno cemu onda lazna rupa.

Ma kako ne mogu ne zajebavaj ta rupa je zato i napravljena
Radi se to vec 5 godina sigurno i jace
Ne moze to da isprlja tu samo para ide nije to 1.6 turbodizel iz Pasata

Kadet suza sa besnim remusima > brmbara od 100k sa fejk izduvima

Merc radi fejk
Iz bembarenseva vatra na klipu XD

A tako sam i zapisao-
Bejbl

Imaš sportske automobile kojima je jedina uloga da budu sportski i onda Bmw napavi kola sa kojima možeš sa decom na Zlatibor i u Vrnjačku banju i odnese se na 400 metara
https://www.instagram.com/tv/CdTMnCDKq2l/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Koliko kocki jbt raj na zemlji