Prijava

Lepi su, al se nisu nešto dobro pokazali, par ljudi mi to reklo i jedan taksista

šta, taksista nije čovek?

izvinjavam se, ipak sam čovek pa pravim greške, a taksisti nisu ljudi, oni su bugari, pa da.

Mesni, otkud ti na temi automobilizam, jesil se to kutarisao trotineta

nisam, ali kad tad će se pasat iz 2000. raspasti na cesti, pa ću morat ukrast nešto da imam.

jebem vas sa mercedesima, bmw, vrsni uzivaoci pomenutih automobila, ne ko mi bagra, s klasa ili trojka 2010, nego W342, E56, B92, F16, fabricki kodirano, da bagra gugla sta je.

Извињавам се, С класа 2006-2013 (не дајте да вас ћирилица збуни, није Ц него С, као "стратимире пуши курац")

Предобро изгледа и предобар осећај у вожњи, више ми се свиђа од нових, јебобије

Само се бринем може ли се наћи очувана а да није прескупа, јер 10+ година је ипак, не бих да неки механичар прерано оде у пензију због мене а ја да седим кући

Brate E klasa to godiste je najbolji mercedes ikad
Ona sa po dva fara
Eto pametnom dosta
Pritom ja nisam ljubitelj mercedesa

Jebeš to, uzmi 124ku 200d i Bog da te vidi. I obavezno pusti radio Klas na najjače.

Jebeno je naci dobru tj odrzavanu jer to je se kupovalo da se vozi
Znam coveka koji je imao e 220 obrnula mu sat jebeno milion i pred prodaju je presao 80 000 bez zamene ulja
Ja dolio falilo 2.5 litara
Inace to mi je najbolji drug prvak sveta u neodrzavanju kola

U parama je sad vozi s klasu 2015 svaka lampica koja ima mu sija na tabli jer je govno puno senzora amortizeri otisli trap ma haos ono je sramota haha
Utopice je nekom papanu za kamion neki u kompezaciju ili bager i cao

Мечка је квалитет ипо, замисли кад на некима цркне километар сат пре 100 000 а овамо обрне милион.

Osim toga što mogu da me jebu na tehničkom, da li skidanje dpfa može naškoditi nekako automobilu? Skoro sam ga skinuo na bmwu jer je počeo da se topi jebeno i auto je oživeo bukvalno

Ne može da našteti, on samo prečišćava izduvne gasove da ne zagađuju okolinu. Tebi je verovatno bio skoro zapušen pa je bio slab protok.

Zašto i30 zoveš Bmw?

Kupio sam i ostale tri felne od leksusa, jos mi samo fali auto i na konju sam