Prijava

Ako je mehanicki ispravan i ocuvan taj auto nema manu
3.0 Bmw dizel te generacije je po mom misljenju najbolji dizel motor

Trebas samo da nadjes dobrog, mada to znas i sam jbg

Bmw sa 3.0 dizelom nema greske, bez obzira na godiste.

Deer God
Извињавам се, С класа 2006-2013 (не дајте да вас ћирилица збуни, није Ц него С, као "стратимире пуши курац")

Предобро изгледа и предобар осећај у вожњи, више ми се свиђа од нових, јебобије

Само се бринем може ли се наћи очувана а да није прескупа, јер 10+ година је ипак, не бих да неки механичар прерано оде у пензију због мене а ја да седим кући

Nadje se dobra za 15tak hiljada. 320cdi i 350cdi su pouzdani, prelaze boga oca i ugradjuju se u veliki broj modela. Mada ljudi koji voze tu klasu auta kazu da S nije S ako nije S500. Ima smisla to jbg prvi ja mislim da e klasa/5/a6 tek puni potencijal ostvaruju sa 3.0 motorom, ali bih isao licno na s dizela i provjerenu pricu. Kupi sto bolju i mladju i navozaces se, auto guta kilometre.

Da se pohvalim vozio sam golfa 8 r i bas sam se odusevio, raketica. Voze se nekolika kroz grad, sto r sto gti sto gtd, mislim da svaki ima ambijentalna osvjetljenja, displeje itd ali ni jedan kozne siceve sto je prva mana. A druga je sto kostaju po 50 hiljada. Ja se lomim da li cayenne ili x5 vrijede toliko i zakljucujem vrijede pa sig

Mnogo su mi se zgadili golfovi i vw uopste

Nadje se dobra za 15tak hiljada. 320cdi i 350cdi su pouzdani, prelaze boga oca i ugradjuju se u veliki broj modela. Mada ljudi koji voze tu klasu auta kazu da S nije S ako nije S500. Ima smisla to jbg prvi ja mislim da e klasa/5/a6 tek puni potencijal ostvaruju sa 3.0 motorom, ali bih isao licno na s dizela i provjerenu pricu. Kupi sto bolju i mladju i navozaces se, auto guta kilometre.

Е хвала за инфо, чуо сам и ја то да 300 варијанте нису праве, ал ко га јебе, оно што сам видео је и даље веома импресивно

Nema tu price. Ne kaze se dzabe kad kupujes s klasu vidis sta ce ostala auta imati za 10 god.

Pa vw uz volvo i tojotu najbolji nepremijum automobil. Ali i dalje nepremijum jbg.

Nepremijum kurac
Vidi pod Pejton
Umeju kad oce
Mada imaju samo njega. Tuareg je kesa u odnosu na X5 i Ml

E pa jebi ga nema vise fejtona, a i arteon gase i okrecu se nekim autima na striju. A ni taj isti arteo nije imao motor preko 2000 kubika. Svaka cast pasatu 240 konja biturbo iz 2.0 ali nidje ne moze biti kao veca kubikaza.

Prije 20+ godina vw je iz 1.9tdi izvlacio 160ks a da su pri tom trajali pun kurac. Pasat bio na platformu audija i 2.5tdi nosio isto kao i a6, danas je na platformu golfa.
Imao sam davno b5.5 1.9tdi. Zenin brat to isto auto konkretno i danas vozi. Preko 400.000 pravih na satu, motor i svi agregati su fabricki prva ugranja. Cak i n75 ventil jebeni. Set kvacila ni nema, automatik je zf kome nema smrti. Sura promijenio komplet trap 400e to mu je najvece ulaganje. Danas samo potenciraju ID modele, struje i picke materine, auta im grdja nego ikad.

Ne samo vw nego i ostali proizvodjaci polako idu ka elektrifikaciji i daunsajzingu. Jako hvale u novog golfa 1.0tsi, u fokusa su jos ranije ubacili 1.0 motore itd. I zato mi se ne prodaje uopste bmw, bukvalno gledao bih panameru da je ima sa 5 sjedista da uzmem dok jos takva auta prave. Ovako bas nemam ideju. A7 nova linija rekao bih najprakticiniji sto sam do sad vidio. Njega da uzmem i miran sam jako dug niz godina.

Pa to je sve vw grupacija, mislis da nece doci na red elektrifikacija i njih

Kad ti panamera bude samo electriccc sjebaces se hehe

Elektrifikacija svih modela nije tako bliska prica kao sto mislis. Dok je gasenje arteona i pasata limuzine nesta sto je vec izvjesno jbg

I ok mi je potpuno da imaju elektricne modele i da podmiruju taj dio trzista. Id3 nekolika sam vec vidio da se voze ovuda itd. Nemam nista protiv, ali jos uvijek ne mogu da zadovolje moje potrebe za glavno auto i jednostavno me boli kurac da pravim kompromise, cerace se nafta jbg moj izbor. Neok je sto u srednjoj klasi ostaje samo pasat lubenicar, alo vw!

Audi a6 2004. godiste 2.0

Da li je moguce da ovaj auto sam sebe pomalo turira na leru da bi dopunio alternator bolje?

Sasro sam se kao grlica kad sad ga upalio hladnog i stao na prvom semaforu, izbacio u ler i gde je on sam davao gasa od 900 do 1000 obrtaja. Pitao sam drugara, kaze da se njemu isto desava na njegovom autu, i da misli da je ovo gore navedeno u pitanju.

Ako on to sam radi namerno jer je ili hladan ili akumulator prazan onda full, ako je pumpa ili nesto onda stres