Prijava

Ne radi to alternator sigurno
Pre da je hladan pa sauh

Jel varira u leru i kad je zagrejan ili samo dok ne dostigne radnu?

Gledam sad komentare na slicnim klipovima, klapne eger ventili senzori goriva neki kurci, ma nebitno

Skine se obrise benzinom i vrati

Kaze mi lik sto mi prodo da je on tako godinama ponekad kod njega zimu dok je hladan radio pa nista. Reci cu majstoru da pogleda, mozda puknem 100 evra na nesto od toga i eto.

Izdao sam bmw club vukajlija, uzeo sam audija, full je s opremom, 5500 evra, vizuelno estetski i sto se tice ugodjaja kao da je 10.000 evra. Boh ne zameri. Svestan sam da cu vremenom morati ulagati u njega 200-300-400 evra tu i tamo, svakih pola godine-godinu al tako je sa svakim.

Zivotni moto i savet svima i za aute i sve druge financijske probleme: samo se malo vise posvetis pravljenju para, a manje tome kako da ustedis i na konju si

Tzv leptir, to se bar lako nađe i očisti.
A možda treba i maf senzor da se očisti, ako nije nikad čišćen, oće da brljavi pa senzor pogrešno očitava količinu dotoka vazduha u turbinu.
Očisti ili brejk klinerom a još bolje imaš i maf kliner, oko 800 kinti. Mojne s wd40, masan je.
Meni auto prodisao posle prskanja tim sprejom na tom senzoru ozb, bolje počeo da vuče i verujem za dve nijanse smanjio portošnju

Jel varira u leru i kad je zagrejan ili samo dok ne dostigne radnu?

Samo ladan

nek je sa srecom maestro ali 5500 za 2004 2.0 103kw, previse

Ček el tdi ili onaj fsi kako već
Edit- nek je sa srećom uzdravlje se navozaš

Tdi vrv nece fsi da varira pogotovo tfsi

Ako je dizelajka oće tako sad kad je hladnije i kad je neki od grejača faličan, mada bi vrv izbacio grešku neku na tabli

Ma tdi, trosi dimi ide. (boomer humor)

Ma sta da vam slikam, multimedija ona lepa u boji, ne ona crvena (sto i nije multimedija) volan trokraki sa komandama kao u novijim serijama i s lajnu, 2008-2009, klima digitalna, menjac kao s lajnu, kozna sedista, mrezice na zadnjim staklima. Sve ovo jednostavno je retkost za to godiste, a naci sve ovo stavke u jednom autu gotovo nemoguce. Jedino sto ga razlikuje od 2009. godine jesu zadnje stopaljke i diode. Unutra isti 1/1. Kilometraza original 268.000, vidi se i po enterijeru da je tako.

Fun fact, kucam ovo lik u stanu pored doveo neku drugaricu i upravo cujem kako je moli da bude s njim, ona ni da cuje.

Inace kog god sudi o autu na osnovu godista nek ode da proveri svoj testosteron. Ne volim da mi neki vozac Pezoa ili Renoa klia kaze “matoro je to, ja sam moj 2015. godiste platio 5000

Takodje ko god misli da je ovo puno, nek mi linkuje ovde bolji auto za ove pare, odmah cu mu objasniti zasto nije bolji. Cak je i najjeftiniji bmw x5 te generacije dosta skuplji za kupiti, a za odrzavanje i voznju da ne pricam

EDIT: evo stenje ova pored, mozda je uspeo ubediti komsa. Al opet nekako cudno stenje, kao da joj namesta kicmu a ne picku. Nisu bas tako tanki zidovi ne provaljujem

Jesi sujetan u pm, cudim se jer su u srbiji generalno jeftinija auta a 2004 je bila prije skoro 20 godina brt

Ne sumnjam da je dobro, nek te dobro sluzi i sa srecom

Zapravo fun fact u Bosni su jeftinija trenutno

Evo jebe ovaj konacno u fulu, razrajcali su se sad dahce kako treba