Prijava

pojo sam govno po pitanju auta i sada općenito smrdim, eto to.

Taj neki ič neodržavan, vrv nikad nije ni menjo ulje a kamoli filter. Imaš takve idiote, a i obično se ne kupuje auto od žene vozača, to mi čiča jedan iskusan savetovao
Svejedno, šamarizam za debilanu

Od samohrane žene vozača, da se razumemo

ma kakvi, to je auto od one gospode što rade na principu "ima se, može se." kad god im auto ode u kurac, što da ga opravljaju, samo kupe novo, prodaju staro nama sirotinji.

Kupi fetona brate.

"Naše će senke voziti po Beču, sedeći u Feitona, plašiti gospodu"

Deku, 2022.

Vozio sam dva tudja Mondea u dva navrata, jedan tipa 2002. godiste a ovaj drugi 2008. kao novija serija. Ništa mi se nije svidelo tu, nekako mi sve tvrdo bilo ko na traktoru, i gas i kvacilo i kocnica i menjac i volan. Ne znam, davno je bilo al znam da mi se nije svidelo. Fokusa hvala bogu nisam vozio nikad. Znam da postoji fan club Fokusa u Srbiji kojeg cine deca od 19 godina, jbg nije imao cale para za bolje ili nije hteo da da, a oni se istripovali da je to neki do jaja dobar auto. Imam drugara sto pere cisti svog fokusa na svaka tri dana, glanca ga krpama i sundjerima kao da je porse, mislim se druze gurni to u Savu kupi neki ljudski auto.

Al dobro nemojte vi gledati po meni, ja nikad u zivotu ne bih uzeo auto koji nije nemacki

Sledeći auto biće mi japanac tu više nemam dilemu, najvrv Akord

Pa brate uglavnom gledaj iz zemalja Sila Osovine, Italija se ne računa jer su izdali

Cale hteo Akorda onog od 200 konja haha jedva ga odgovorio da uzme Type s

koja su kola to bolja od moskviča

Kako te služi ona hondica boh?
Civic samo type r u razmatranje :)

A brate nova bukvalno caletu ima da traje dok je ziv ako bude hteo
Ja sednem nekad i dunem je malo, ide kao formula i to je to

Ako Bog da, želja mi je da uzmem C klasu, ovu od 2016god pa na dalje.

Može i ova nova A klasa ali AMG, video sam jednu sa nekom zajebanom plavom bojom. <3

Daj bre tilmo ne glupiraj se
Uzmi e klasu stariju 3 godine ako su ti pare problem, ta je cena a nebo i zemlja kakva a i c

Imas djete jbt pozadi ima vise mesta u puntu