Prijava

Nema pogon na sva 4, neje dobar

Nema krov koji se pokrece na dugme - govnomobil

Š Bukvalno si lik Nisan Kaškaji

Prošla strana post 6 meseci serem se u Vukajliju

Gledao sam test Cybertrucka i moram reci da sam postao fan, steta sto necu u zivotu da ga vidim a kamoli posedujem

limenka u totalu, inspiracija za dizajn pitagorina teorema

Volim kako se u sve razumes, tebi slava i hvala

hahah, jao brate pogledaj na sta lici izgleda ko grobarsko vozilo za mars nemoj me zajebavati

hamer je za ovo ekselencija dizajna

joj kad sam vidio da ga porede s porscheom haha druze tesla da nas odvede na mars nece imati reputaciju porschea

I u pravu je cara ovde, ako si istinski ljubitelj automobila ne moze ti se dopadati onako autistican automobil za jednako autisticnu publiku jbt kupice ga neki silicon valley autističar, nece ga voziti clarkson sig sig

budalastina od auta, neupotrebljivo bukv, fora za neko kurcenje napravice fazon par sto komata max

ko zna mozda bude i u kabrio izvedbi to bi vec bilo nesto

vrv se vise fura brend kao nesto ekstremno napredno nego sto je potencijal ovakvog vozila objektivan

rendom mejmun koi vidi ovo ima odma krene da kupuje bitno pise tesla, svaki ljubitelj svarcenegera bukv

Plidu da znas da je u tom nemom svetu u kome ja nisam naravno jer nemam dovoljno para i snoba u sebi Ferari > Porshe

Pricam o tehnologiji utkanoj u ceo auto, dizajn je manje bitan, jer dizajn sam po sebi nije jednako automobil. A to sta ce Klarkson voziti ili ne mi sisti jaje, to mi bas nekako sirotinjska spika

Pa sto ga lepseg nije napravio mejmun

Mada obj cena od 70k je obecavajuca

Vrv je Mask veliki fan retrofuturizma '80tih što ne umanjuje činjenicu da je vizuelni koncept tesla trucka preružan, na stranu sad tehnologija u njemu.
Sve to moglo da se prepakuje u recimo neki fazon polu ford explorer sa šmekom npr deloreana ili citroena xm itd, ali ne, oće čovek sondu za mars na planeti zemlji

I dalje se secas svog starog XM-a, Manijake... Gledao sam onog testosterona kako testira jednog sa V6, automatik, perverzija

Reci, kakav auto...
Moj nije bio automatik, tj ako ćemo činjenično, legalno nije ni bio moj auto lol :)
A jesam debil jebeti

Znam Boh, Ferrari je tata ali su ga na tom testu uspoređivali sa Porscheom 911 zato kazem