Automobilizam

  1. Dobri su karavani, za porodicno auto bolji od SUVa dosta. Ja npr kad bi imao ženu i djecu sada, odmah bi kupio karavana audija a6 do 10 godina starog

  2. pa i nisam iskreno. dosta sam povoljno nasao ovaj, preko veze maltene. gledao sam druge al ovo mi bio good deal pa reko aj.

    ne kajem se odlican je auto za sad btw. doduse novo pa aj jbg, da nije bilo bi bas lose.

  3. I ta prica nOvO je nOVo je kerov kurac, ok kad imas ozbiljne paretine ili si spreman na lizing da das dobru ratu pa kupis bas dobar auto, a ne fazon bitno da je novo evo kompromis uzecu ovu ocerupanu kokosku

  4. @cara
    https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/22644835/peugeot-206?attp=p0_pv0_pc0_pl1_plv0
    Ne znam šta je ovde toliko lepo, meni xsara lepša, posebno ona prva serija. Ili si mislio isključivo na 206 kabrio?

  5. Na kabrio bulg sto je skeletor ubacio, ovo kao moze da prodje mada je taj sranje sa oglasa, al kabrio def za te pare ima smisla da bude fazon smekerski (za klince ofc)

  6. sad gledam ponovo malo ovaj celtov bmw vuce na pogrebnjaka

  7. Jbg, ti si tamo napisao 206 kupe.

    Ja nikad detetu ne bih kupio kabrio kao prvi auto. Kabrio podrazumeva bar malo kurčenja, a kurčenje nije poželjno za početnika u vožnji.

  8. I ta prica nOvO je nOVo je kerov kurac, ok kad imas ozbiljne paretine ili si spreman na lizing da das dobru ratu pa kupis bas dobar auto, a ne fazon bitno da je novo evo kompromis uzecu ovu ocerupanu kokosku

    sija malo ljubomora iz tebe, a nemas razloga brate. nije bitno auto jbt.

  9. Jbg, ti si tamo napisao 206 kupe

    jeste al sam okacio onog kabria posle jer je bolja opcija vrv best buy u ovoj kategoriji osim ako henzo ne mora vozika porodicu okolo nego da bude samo njegov auto za zajebanciju

    Ja nikad detetu ne bih kupio kabrio kao prvi auto. Kabrio podrazumeva bar malo kurčenja, a kurčenje nije poželjno za početnika u vožnji.

    jbg zaivisi od karaktera deteta i poverenje ali ne da se kurci kroz voznju i da se majmunise nego fazon kad parkira i sl. Opet kazem nije presudno ali evo otvaramo henzou oci

  10. sija malo ljubomora iz tebe, a nemas razloga brate. nije bitno auto jbt.

    ihhhh, sacam i ljubomoran na celtomobil :D

  11. Obj kupovina novog auta posebno kantomobila je bacanja pare, izgubi se 30-40% vrednosti u par godina i za par godina imas kantu koja ne vredi bog zna sta u odnosu na pocetni kapital.

    Kazem ako se bas ima love ne zali brate kupuj al sirotilja kad kupuje nOVo da bi bilo NoVo obicno je to samo sirtotiljski kompleks

  12. pa i nisam kupio nov, polovan je al tipa 2 god star, iz lizinga ga prodali, zato i bio dobar dil.

    sirotilja sam ne sekiraj se, nema razloga da kiselis na mene.

  13. ajde ajde celte, lep je to auto sig evo nek prokomentarisu drugi dizajn da ne bude kako cara kmeci jer vozi neku raspalu alfu

  14. Ni meni se nije svidjao taj bmw ali kolega s posla ima 2016 god 218d, vozio sam se i fino ima komocije za manju porodicu i nije skučen kao trica

    Nije los izbor celte sta znam, jedino sto bi prije njega uzeo a4 karavan jer je taj vjv zadnji pogon, bmw jbg

  15. ovaj ima jos 2 sedista na izvlacenje (7 ukupno) koja mi ponekad bas dobro dodju

    EDIT
    4x4 je

  16. A u CG može sa probnom vozačkom iznad 80 kw?

  17. Taman pomislis evo ga normalne postove pise covek, adekvatni predlozi, a onda udje u ovaj sirotinjska spika mod i iStRiGeRuJe nas sve hehe

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.