Automobilizam

  1. E, koliko si ga platio? Jel može sa ''B'' da se to vozi?

  2. Nema 3.5 tona, pa bi moglo.
    Platio 2000 eura, registracija će biti oko 200.
    Teško će đe preko 90km/h, ali je izdržljiv.

  3. Predložio mi je ćale da (najverovatnije da prodam vektru) i da on isto uleti sa nekom lovom i da kupimo 2 manja kombija tipa vito, transporter ili nešto treće pa da radimo neki prevoz putnika.

  4. To za rafting planirate?
    Ne znam koliko je to isplativo. Vito je generalno pouzdan i sa motorom od (čini mi se) 110KS jako brz.

  5. To za rafting planirate?

    Ma jok. Običan vanlinijski prevoz putnika od Pančeva do okolnih mesta (legalan, ćale otvori firmu na svoje ime).

    Ne znam koliko je to isplativo.

    Pa šta ja znam, valjda sa 10-12 sati rada dnevno može da se isplati. Ima nekoliko njih koji to rade, ali nije dovoljno pošto busevi idu na 1.5 sat tako da uvek ima dosta ljudi koji čekaju. Ovi koji to rade uglavnom voze Multiple, ali je mene sramota da me neko vidi da ulazim ili izlazim iz toga. Dvojica imaju i Zafire, one nisu loše. Razmišljao sam i o Reno Espejsu 2000 godište, 1.9 dti. Uglavnom mi je važno da ima 7 sedišta.

  6. Ne znam, ja bih razmislio o Vitu i Transporteru (ako nemaju preko 8 siceva) najprije. Transporter je malo bučniji, ali i dosta jeftiniji.

  7. Izgleda nađoh kupca za Audija.
    Išo ja na Cetinje, parkiram i lik me pita bih li dao Golfa za 1700. Ja mu reko' teško, ali da imam za te pare A8 sa stealth getribom. Ne znam kako je razumio to "stealth", ali će doći da pogleda lolo

  8. Dakle Golf 2 ne moze za 1700 a Audi A8 moze? Zanimljivo.

  9. A8 je stranac i bez mjenjača.

  10. Nijesam ja lud pa da ne cijenim kola više nego što vrijede x)

  11. ja ne razumijem kako toliko cijeniš golfa koji je prešao 700 000

  12. *800 hiljada. Pa, vidi, generalka prije možda 200 hiljada rađena. Znači, tek se razradio.

  13. Jebi ga, utegnut je maksimalno. Ima samo jednu ograbotinu i to na braniku. Prva boja osim predjela oko auspuha, malo zadnji desni koš i ako me neko ogrebe po limu. Motor dobro vuče, ne troši mnogo ni nafte ni ulja, ne dimi ispod 3 hiljade obrtaja, sve je ispravno, u porodici od '98.

    EDIT:
    A i bio bih smatran debilom da Golfa prodam jeftinije nego što sam ga kupio lolo

  14. Svi neke SUV-ove proizvode. Porše, Bentli, ne zna se šta je grđe.
    http://www.autoportal.rs/vest/150-000-evra-za-novi-bentley-suv_29298.html

    BTW, oduševio sam se kako se T4 ponaša po terenu.

  15. Šta mislite da na Pasata ugradim otvaranje gepeka na dugme? Jes' da će moći odvaliti, ali bar će me boljeti kurac ako mi neko sjebe bravu.

  16. http://novosti.rs/vesti/naslovna/auto/aktuelno.233.html:479904-Reporter-Novosti-na-promociji-novog-ford-tranzita-u-Barseloni

    Ima Tranzita kod nas jeftino. Mislim da imaju najbolji odnos cijena-kvalitet (jeftiniji su od Sprintera, Kraftera, Iveka, a nijesu toliko lošiji).

  17. Dobri ljudi, koji akumulator ide u juga i koliko kosta?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.