Automobilizam

  1. Jedno BG pitanjce. Jel moze kod pravnog sa bulevara da se skene ka kruznom toku slavija iz pravca metropolis hotela ili vuka svejedno

    Može, al to ti je isti pravac.

    EDIT:
    Tj. mislim da može, nisam siguran.

    EDIT 2: Danas sam prošao, iz pravca Vuka ne može, a iz pravca skupšitine možeš na kvarnjaka, ali nije po propisima.

  2. Kakve su Astre G? Drugar gleda kola da kupi, pa mu se zasvidjala ona. Mislim da je cak ovaj model:

    http://www.polovniautomobili.com/oglas3691409/opel_astra_g_17_dti_5_vrata_njoy/

  3. Mnogo para jebote. Možeš Lagunu sa mnogo više opreme za te pare.

  4. Dobra je astra, mada su bolje sa benzinskom motorima ili 2.0 dti (ima dupli lanac tako da skoro i nema velikog servisa).

  5. Odlične su astre ali kupovina automobila bez klime u 21. vijeku za ove pare.... Jok.

  6. Nije ova, zajebo sam se ja, gledao je neku jeftiniju. A jel je skupo odrzavanje? U odnosu na lagunu npr?

  7. Ja mislim da je jeftinije nego za lagunu.

    Npr. meni je za Vektru B 2.0 dti mali servis bio 5500 dinara, ništa van toga nisam radio za par meseci koliko je imam, ali delova ima jako puno i relativno su pristupačni. Jednostavni su za popravke i majstori su solidni. Jedini problemi sa astrama i vektrama su korozija (mada nije strašno), letva volana i pumpa visokog pritiska na oba dizela (cena je oko 300 eura, menja se posle 400 000 km).

    E, sad ako ti treba udobnost, bolja ti je laguna. I njima je održavanje sve pristupačnije. Naročito je dobar 1.8 16v, nemaš dizne i turbinu kao na dci-u pa da imaš skupih popravki.

  8. A ima li auta da je ovde nekome po meri? Dajte neki koji je jeftin, udoban, sportski, brz, malo troši, jeftin za održavanje, a da je izuzetnog dizajna i što noviji. Naravno, vanserijskog kvaliteta.

  9. Hvala miki, hvala svima na odgovorima

  10. A ima li auta da je ovde nekome po meri? Dajte neki koji je jeftin, udoban, sportski, brz, malo troši, jeftin za održavanje, a da je izuzetnog dizajna i što noviji. Naravno, vanserijskog kvaliteta

    Honda Civic type S

  11. A ima li auta da je ovde nekome po meri? Dajte neki koji je jeftin, udoban, sportski, brz, malo troši, jeftin za održavanje, a da je izuzetnog dizajna i što noviji. Naravno, vanserijskog kvaliteta

    e39 jebo te dan.

  12. Meni je E39 ekstra auto, mada ne mogu da ga održavam dobro (kad bih ga uzeo).

    A ima li auta da je ovde nekome po meri? Dajte neki koji je jeftin, udoban, sportski, brz, malo troši, jeftin za održavanje, a da je izuzetnog dizajna i što noviji. Naravno, vanserijskog kvaliteta

    Mercedes W210, fenomenalan auto, na auto putu 130 km/h troši 6 litara dizela, ne umara u vožnji (danas sam 11 sati proveo u njemu i nisam umoran nešto naročito), brz je, jak je 3.0 td, e sad, dizajn je malo diskutabilan mada je meni lep auto.

    Ono što sam navodio Electrolover-u su bile činjenice šta može da se očekuje od tih automobila.

    Mada iskreno mislim da nijedan auto nije savršen (makar to bio ferari ili porše).

  13. Мики ево нешто што иде уз твој главатар, ја сам пустио сузу низ бутину

    http://www.youtube.com/watch?v=Xuc8sVERy6Q&feature=share

  14. Kod AMG motora me osim brutalne snage, uvek impresionirao i taj kamionski obrtni moment, koji kod nekih motora iznosi preko 1000 Nm, pa ga elektronski ograničavaju da ne bi samleo menjač. Koja sila sunce ti...

  15. Питам се колику плату има овај Вишванатан Ананд..

    pa ga elektronski ograničavaju da ne bi samleo menjač.

    Кад спомену мењач

    http://www.youtube.com/watch?v=NVBmUNqs30g

  16. Ja mislim da zbog tog obrtnog momenta i stavljaju mahom automatske menjače u kola većih kubikaža.

    EDIT: ovaj je isti kao što imamo u firmi http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=242597797&asrc=st

  17. mickey993
    Ja mislim da zbog tog obrtnog momenta i stavljaju mahom automatske menjače u kola većih kubikaža.

    Istina, ali mislim da je i do pomodarstva i razmažene klijentele. Ko će menjati brzine i stiskati kvačilo, teško je to za tatine sinove i razmažena derišta. Nisu svi kupci takvi, ali većina jeste jebo im ja mater

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.