Automobilizam

  1. Jedini auto koji sam vozio, a da je 4x4 je bio Audi A8 D2 2.5 tdi u prošloj firmi. Vozio sam ga i po lepom vremenu i nisam primetio nikakve gubitke snage. Mada je auto bio ekstra po neočišćenom snegu u kombinaciji sa ledom ispod.

  2. D2 2.5TDI ide podjednako nikako kakva god vuča da je.

  3. D2 2.5TDI ide podjednako nikako kakva god vuča da je.

    150 ks, 6-to stepeni manuelni menjač.....auto leti....

  4. Ja nijesam stekao takav utisak o onome kojeg sam vozio i onima u kojima sam se vozio (prefejslift su bili ako ima kakve veze). Nijesam nešto posebno agresivno "testirao" vuču (mijenjao na oko 3500 obrtaja) i uzimajući u obzir masu vozila ne bih nikad rekao da ima preko 90-100 konja. Do 120km/h je skoro mrtav, a poslije mi nije ni prećerano važno, jer preko 140km/h rijetko kad vozim (nemamo autoput).

  5. Ako je za brzu vožnju tu je 3.7 i 4.2, ali za službeno auto gde treba da se četvoro ljudi udobno preveze, a da potrošnja ne bude enormna, je solidan i 2.5 tdi. Potrošnja mu je bila oko 9-11l grad, autoput oko 7l.

  6. Imao je on problema i sa bregastom. Mada, jes udoban, da jebe oca.

  7. Pošto sam radio samo na zameni pa sam sada bez posla, hoću da se bacim na prevoz putnika. Interesuju me vaša mišljenja o Opel Zafiri 2.0 dti i Seat Alhambri 1.9 tdi, oba imaju po sedam sedišta i solidne su udobnosti, mada je Alhambra veća. Možete da predložite i neki treći auto, samo da je u cenovnom rangu do 4000 eura. Prodaću Vektru za 3000 eura i ćale će da mi doda još malo.

  8. Forda ne volem generalno nekako, stariji dizeli su im preloši ali kupi Ford Galaxija auto jebe. 7 putnika. Drug ima one prikolice fazon trosobnog stana de glumci spavaju i de se jebu na snimanju filmova, i uz to je kupio galaxija fazon trebaće mu. Snima po evropi ovo ono stariji Galaxi ima 700 000 daj Bože da je uloženo u njega 200 evra za sve godine i posle njega kupi novijeg i mlađeg dosta, skoro nov bio i on ima 500 000. Pre mes dana je kupio stranca za nedaj Bože i nešto je pričao da čeka da izađe najnoviji da ga uzme glanc novog. Prezadovoljan.

  9. Mislim da je galaksi ima istu platformu, menjač i motor kao i alhambra i šaran.

    http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=242049548&asrc=st

    solidan je ovaj.

  10. U suštini je VW Šaran. Trebalo bi da se dobro pokazo, a i TDI je u njemu (nemam ličnog iskustva). Samo znaj da je kilometraža navedena u oglasu malo vjerovatna.

    Fin video na tu tematiku:
    http://www.youtube.com/watch?v=Aq1PK09WqPo

  11. Provozao sam u međuvremenu MB Vito 2.2 cdi 122 ks 2001. godište, 240 000 prešao, od ćaletovog druga je, prvi je vlasnik (i donekle verujem liku, zna ga ćale 50 godina), 3700 eura traži za njega. Ima 8+1 sedišta što znači da može da se vozi sa ''B'' kategorijom. Mislim da je motor dobar i proveren i da može još dosta da pregura.

  12. Ako je crveni prešao 26 000 km, ja kurac siječem i stavljam na temu "Nešto moje, daj da vidim i tvoje (sram vas bilo)".

  13. Teško se može reći stanje preko slika, ali izgledaju pristojno, pogotovo crni. Samo, pazi, svjež si vozač, a auto ima 115KS, nemoj da bude incidenata x)

    mickey993
    Provozao sam u međuvremenu MB Vito 2.2 cdi 122 ks 2001. godište, 240 000 prešao, od ćaletovog druga je, prvi je vlasnik (i donekle verujem liku, zna ga ćale 50 godina), 3700 eura traži za njega. Ima 8+1 sedišta što znači da može da se vozi sa ''B'' kategorijom. Mislim da je motor dobar i proveren i da može još dosta da pregura.

    Ne zvuči loše. Nije mnogo prešao, a znaš mu istoriju.

    @Scouser
    Samo uživo. Ima li đe da se skine bar demo verzija, da igram na poslu?

  14. jos nisam ukapirao, sta ja mogu da radim ako kupim ovo http://www.polovniautomobili.com/oglas4517703/bmw_320_i_cupe/, stranac i euro 2? Je l moze to nekako da se registruje ili šta već?

  15. Mžeš da izmutiš, legalno ništa
    Mada ga napraviš da bude legalan :)

  16. Treba veza ili pare da bi se to registrovalo.

  17. zanimljivo, kolko bi to izašlo u parama, vidim da se razumeš? :D
    Ima računa, 950e i dok smutim, izadje manje ili jednako kao oni gore, a bolji mnogo.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.