Automobilizam

  1. "Zelena" 205-ica? Već postoji (istina, nije električna, ali je benzinac, što je još bolje):
    http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0c/Peugeot_205_Green.jpg

  2. Мoraću se složiti sa "drugim" majstorom

    Најбитније ми је кад неко прича из личног искуства. Мени је то најмеродавније. Не волим оно, "Ма то ти је срање", а кад питам окле зна каже чуо сам од тамо неког левог лика који зна лика који је пролазио поред кафане..

  3. Ove na drugu sliku ka' da nijesu fotogenične. Na četvrtu su bolje ispale.

    http://www.vrelegume.rs/vesti/uskoro-novi-sx4--pismo/
    Ovaj svojom "vizijom" napravio grđa kola n'o što su bila. Liči na nekakog Forda.

  4. Па ово не бих возио ни да имам пара као Дарко Шарић.

    Едит, Пришке, ова друга с лева на најгорњој слици ми је тако кјут mwa :*

  5. Најбитније ми је кад неко прича из личног искуства. Мени је то најмеродавније. Не волим оно, "Ма то ти је срање", а кад питам окле зна каже чуо сам од тамо неког левог лика који зна лика који је пролазио поред кафане..

    A valjda majstor zna, ne priča ti napamet. Ima već on dosta dobru snagu za atmosferca toga godišta, a tim budženjem ćeš ga napraviti malko bržim (da ne pričam o ostalim pošljedicama).
    Da te pitam i đe živiš, možda znam dobroga majstora za VW.

  6. У БГ сам. Добро ме подсети, овај један ми је препоручио мајстора али је из НС, каже да је професионалац, него контам овог рођака мрзи да се исцима до мајстора који је овде у граду а не да се цима до НС. Нећу да се оптерећујем нек ради шта оће, ја сам моју канту продао.

  7. Poslaću ti PVT, kontam da je Zemun blizu BG-a x)

  8. Ок хвала, погледаћу касније. Далеко Мунзе, чак преко реке..

  9. Pa pazi, SUV segment je popularan, i svako zeli svoj deo kolaca jebiga. Ja iskreno ne volim SUV-ove al sta ces.

  10. Oduvijek su bili najpopularniji oni što su prvi počeli sa nečim (bar kod nas u CG). Ne vidim neki profit u pravljenju već izlizanog, a vjerovatno skupog auta.
    Isto ka' Porše i Palamere i Macane i 100 govana. Ajde nekako Kajen. Nekad se znalo šta je Porše. Ili sad BMW pravi neki MPV, šta li. Pa Mercedesu je B klasa čist finansijski gubitak.

  11. Kapitalizam je tamo uvijek bio, pa nijesu jeli ovoliko govana. I ne vidim profit nikakav.
    Npr. čovjek kupi, tipa, Reno Senik (koji se među prvima u tom segmentu pojavio). Pretpostavimo da ima para da plaća skupe djelove. On ako bude zadovoljan kad bude imao mogućnosti kupiće prije novijeg Senika nego npr. B klasu koja je još skuplja.

  12. Đavola ćemo, pre 15 godina je moj ćale vozio na mišelinkama, a danas se vozimo na sava (na vektri) i tigar (na w124).

  13. A dobro, nije ni Sava loša (a ni tigar, rade sa mišelinom). Iznenadio sam se pozitivno kako im je Eskimo dobra (za snijega posebno).
    Meni su na Golfa naprijed mišelinke, nazad savine za zimu, a ljetnje imam bridžstoun.

  14. Sava Eskimo je jedna od najboljih zimskih na tržištu no ih hitno treba mijenjati čim otopli, haos koliko se brzo izližu na toploti.

  15. Jes', primijetio sam, ali ih ne mogu skinuti prije isteka zakona. A i uvijek mogu prijuptiti 2 zimske.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.