Automobilizam

  1. GTD nmg sad ovde sve da ti pisem na koja sam vozila mislio ;)

  2. Ta na koja si ti mislio se ne odvajaju lako od stražnjica vozača. Eventualno neki Audi D2 4.2.

    Imali smo u porodici Floridu Poly 1.6 PSA motor. Odlično ide, ali motor jedino i valja kod čitavog auta.

  3. Imali smo u porodici Floridu Poly 1.6 PSA motor. Odlično ide, ali motor jedino i valja kod čitavog auta.

    Pa da. Ova ima Pezoov motor. Osim motora, auto krcka, lupka na svaku rupu, ruzan je itd... Nudio je meni deda da njemu dam mog Juga i da on meni kupi tu Floridu, ali sam odustao od toga jer nisam imao pare da je registrujem, promenim ulje, filter, zupcasti kais itd sto bi me izaslo sve zajedno oko 250-260 evra... Na kraju je kupila moja tetka.

    Bilo kako bilo, ona mozda jeste ruzna, ovakva i onakva, ali je sigurno bolja od ove moje krlje!

  4. A, dobro, nije toliko ružna, ali je nekvalitetna. Bukvalno zarđa nova za godinu dana, javlja se dosta vibracija. Al' zato baš dobro ide.

  5. Nekako mi je sva kabasta,nema liniju...

  6. Šta mu znam, dizajn je iz 80-tih. Ono, nije lijepa, al' za me' nije ni ružna. Jes', da su mene lično ljepši Folksvageni, Opeli, Audiji, Fordovi i slično iz tog perioda, al' jebi ga, o ukusima se ne raspravlja. Vuče dosta na Tipa i ZX. Sjebali su je nazad kad su lansirali Floridu IN. Djeluje kao jeftina budžotina od polijestera.

  7. Mislim da je Florida rađena na bazi Tipa.

  8. Šta mu znam, dizajn je iz 80-tih. Ono, nije lijepa, al' za me' nije ni ružna. Jes', da su mene lično ljepši Folksvageni, Opeli, Audiji, Fordovi i slično iz tog perioda, al' jebi ga, o ukusima se ne raspravlja. Vuče dosta na Tipa i ZX. Sjebali su je nazad kad su lansirali Floridu IN. Djeluje kao jeftina budžotina od polijestera.

    Pa to ona i ima, tu novu...

    http://images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/452/4525346/96848f94033d-800x600.jpg

    E 'vaku,samo zelenu. :D

  9. Kako piči dvojka, mora da je onaj TD sa interkulerom ili čak benzinac.

    Miki, djeluje fino, samo ga je unakazio ovim maglenkama. Baš su udobna kola. Provjeri dobro hidrauliku i elektrinika im je prilično loša, ali zna da radi s vremena na vrijeme. Motor je dosta dobar, mislim da ne troši preko 11-12 litara (u gradu). Isti je išao i u Pežo 406, pa pogledaj i njega.

  10. Mislim da je Florida rađena na bazi Tipa.

    Јесте, за извоз је чак имала и 1.4 I.E. (Iniezione Elettronica - електронски ајншприц на талијанском) мотор директ из дотичног модела.

  11. Miki, djeluje fino, samo ga je unakazio ovim maglenkama. Baš su udobna kola. Provjeri dobro hidrauliku i elektrinika im je prilično loša, ali zna da radi s vremena na vrijeme. Motor je dosta dobar, mislim da ne troši preko 11-12 litara (u gradu). Isti je išao i u Pežo 406, pa pogledaj i njega.

    Što se tiče elektronike sve radi. To je plac odakle sam kupio i fokusa. Eto i sprijateljio sam se likom što radi tu (bosanac). Živi lik u istom kraju gde i ja. Btw, nisam ja planirao da uzimam C5 nego kolega jedan. Ne zna baš kakav je to auto, nije vozio francuze nikada.

  12. Ne znam kolike su cijene kod vas, ako, ned'o Bog, nešta od elektrinike ili trapa ode. A baš udoban.

    Nacrto Đuđaro Tipa i Floridu jedno za drugim.

  13. Ne znam kolike su cijene kod vas, ako, ned'o Bog, nešta od elektrinike ili trapa ode. A baš udoban.

    S obzirom na opšti standard, bezbolnije nego u Srbiji.

  14. Vjerovatno i jes. Samo što je smor iđenje do servisa.

    http://novosti.rs/vesti/naslovna/auto/aktuelno.233.html:493593-Gugl-ce-2015-proizvesti-automobil-bez-volana
    A mene su se smijali kad sam iz Fiće izvadio volan. Ccc...

    EDIT:
    Zbilja, kakvo je stanje sa servisima? Kontam da su pretežno ovlašćeni.

  15. Svi su ovlašćeni. Btw i specijalizovani za određene marke.

  16. Totalna suprotnost u odnosu na nas. Ođe su jedino ovlašćeni da deru kožu sa leđa.
    Al', dobro, fin posao je raditi u ovlašćenom za čovjeka koji nema uslova da otvori svoj servis, ili za nekog kome trebaju pare. Tako mi jedan komšija primljen bio na određeno, mada je on inžinjer (doduše poljoprivredni).

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.