Automobilizam

  1. Je l ima negde spisak/slike/tablice tih kola sto se prodaju iz gradske vlasti? Hocu da prepoznam neke i mozda jedan da pazarim. :)

  2. Ne znam šta će im tolika skupa kola. Uzmeš lepo E39 523 ili 528 i stižeš svakoga. A svi su do 5k eura.

  3. Ovi veći funkcioneri voze Mercedes, BMW i Audi. A ovi sitniji razne Lade Nive. Vjerovatno je mješovito što se tiče tih kola na prodaju što su.

  4. ALFA JEBE

    Ako nađeš dobru onda je ok. Ako kupiš dreš kakav su 99% Alfi u Srbiji jebaće te auto u mozak dok ga ne prodaš.

  5. ALFA JEBE

    Kad nije u kvaru x)

  6. Sebe citiram

    I don t care
    Je l ima negde spisak/slike/tablice tih kola sto se prodaju iz gradske vlasti? Hocu da prepoznam neke i mozda jedan da pazarim. :)

  7. Koja pucka od auta. Da ti ni na trenutak ne bude zao sto si dao 3700 jura za ovo.

    http://www.polovniautomobili.com/oglas3712872/bmw_328_servisiran/

  8. mnogo preso. ne prodaje ga taj tek tako. ima nesto sto fali, to ti garantujem :)

  9. 15 godina star auto....i ovo je previše. Ko zna kako je ganjan.

  10. Ma vidis da ima decije sediste, nije lud valjda da ga ganja kao nenormalan sa detetom pozadi. :D Meni se na oko svideo jer dobro izgleda, i solidno je odrzavan, kilometrazu nisam ni gledao. Mada upala mi je u oko i registracija od 700 evra. :)

  11. Ma vidis da ima decije sediste, nije lud valjda da ga ganja kao nenormalan sa detetom pozadi

    Lolo, a pre nego što je dobio dete? Zezam se samo.
    Ja sam bio u iskušenju da uzmem e39 528i 97' godište, al' ne znam koliko troši s obzirom da prelazim 20 km dnevno i vikendom 300 km.

  12. Ma vidis da ima decije sediste, nije lud valjda da ga ganja kao nenormalan sa detetom pozadi

    slucajno ostavio na sedistu, a ovamo do detalja ociscen auto, cak i oznaku na staklu slikao :)

    zajebavam se, pojma nemam, samo sam obazriv tako kad nesto izgleda previse dobro da je stvarno

  13. sa terase slikao, pa sa strane, pa otvorena vrata... ups, pa gde zaboravi decije sediste nazad jebo mu mater. aj nema veze nek ostane, valjda niko nece da primeti :)

  14. Ma đe skupo. Više mu se isplati da ga vozi dok se ne raspa'ne nego da ga za dvije hiljade da. Naravno, treba ga dobro provjeriti.
    Nego, jedino me čudi đe je našao novi Blek hors akumulator.

    I don t care
    Je l ima negde spisak/slike/tablice tih kola sto se prodaju iz gradske vlasti? Hocu da prepoznam neke i mozda jedan da pazarim. :)

    Ne da ja znam. Vjerovatno je dio Mercedes, BMW i Audi za visoke funkcionere, a ostatak pretpostavljam da su Nive, Floride i slično. Ili one Fabije. Uglavnom, treba se raspitati kakvi su tenderi bili...

  15. GTD tacno znam neka vozila koja se prodaju, hocu prvo da vidim koja je pocetna i jos par sitnica kao sto je da li idu uz njih zimske gume, zalihe ulja, sijalice itd koja su obicno vozaci tih vozila pravili.....

  16. Откако смо променили пумпу на којој точимо гас, трошимо 7,5 литара ван града и до 10 литара у граду јер је мало калоричнији гас, а откако смо закрпили хладњак, очистили га изнутра и споља и остругали блато с вентилатора, казаљка за температуру чак ни у граду не прелази пола. Неке ситнице су ипак важне.

  17. A đe ćeš nać ispravno auto i zimske gume, sijalice, zalihe ulja itd. za 200 eura? Kontam da bih uzeo kakvu Fabiju da držim kokoši u njoj.

  18. Dolazi moja tetka danas i zali se na potrosnju.Inace, vozi Floridu 1.6i sa sekvent plinom.Taj auto ide kao metak.Vozio ga ja.Pali gumu do trece brzine.Znaci stvarno zmijurina, da ne poverujes da Florida jebena moze onako da tera. I kaze ona mnogo trosi jbt, pitam ja koliko, kaze ona 11,5 litara!!!

    Stojim ja, gledam je, dodje mi da placem.Ja menjao motor na Jugu za koji se ispostavilo da je govno i sad mi trosi 13l plina i uz to ide ko kurac i ona dodje da se zali!?

    Bog ima bolestan smisao za humor.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.